🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben günlük ambalajları böyle biriktiriyorum geri dönüşüme gidiyor sizin oralarda şayet belediye araç yollamıyorsa mutlaka karton şişe toplayanlar vardır koyun çöp kovasının yanına alırlar. Keşke tüm belediyeler geri dönüşüme önem verse

Eklentiler

• IMG_20210411_180623.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 33
Bunlar da komşuların attığı ekmekler ön balkona gelen kumru kuşlarına yapıp koyacağım ekmekleri bitmiştir muhtemelen

Eklentiler

• IMG_20210411_181908.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210411_181842.jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 25
Çok saol ilgin için geçti çok şükür biraz çekirdek yemiştim o iyi geldi sanırım
İyi ol canım, acıkmışsın belliki yemeğini ye güzelce
Ay iyi olmuş ile yaramış sevindim
Yaradı tabi canım kendime geldim
Ay süpersin banada örnek oldu bu

Cok yoruldum haklı çıktın Niloyatospikk
Bitiremedim işleri.
Daha yeni uzandım.
Balkon ve buzdolabı kaldı.
Kocam acımış olmalı ki bana
Ben mutfağa geçiyorum salata yapacam yemek dunkileri ısıtıp çağırırım seni dedi.
Zaten çocukları bugün ona devrettim ben pek ilgilenmedim.
Bir de yemek önüme gelince ne sevindim ha .
2 saat dinlenicem saat 9 da buzdolabı silmeyi planlıyorum.
Balkon da kalsın.
Yarın çamaşır yıkar sevmeden de balkonu hallederim.
Kitap hic okuyamadim.
Aksam yemeğinden sonra attım kendimi yatağa. Bulaşık falan duruyor çok yorgunum

Kız bayram temizliği sanki hepsini bir güne tıkıştırmak niye yahu dinlen bir de 3 çocuk var kolay değil ben seni okurken çocuk yokken böyle temizlik yapardım kendimi gördüm çocuk olduktan sonra sıkmıyorum fazla günlere bölüyorum parti parti yapıyorum mesela dün mutfak dolaplarının hepsini silmedim daha önceden içlerini kısım kısım silmiştim silinmeyen yerlerle beraber dışlarını sildim. Seni okurken bi yaşına baktım ben de bugün baya iş yaptım Allahtan yemek dışarıdandı

Tamam az az yapicam 2 gündür moralim bozuk diye is yapasım gelmiyordu bugün de kendimi iyi hissettim diye oldu tüm bunlar .
Yarın az öz is yapicam

Erişteleri bu sene böyle böldüm porsiyon şeklinde 200 küsür gr olarak poşetledim 1 pişirmelik yaparken ölçmek istemez ölçmek derken göz kararı ölçüyordum şimdi porsiyonladım

Eklentiler

• IMG_20210411_191944.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210411_190108.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…