🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler değil mi?

i p e k i p e k cum mutfak derli toplu bırakıldı lavabolar ovuldu aynalar parlatıldı bunun için sana teşekkür ediyorum. Hergün Kuran okumayı da alışkanlık haline getirebilirsek birlikte sevinirim canım Ramazanda bir hatimimiz olsun inşallah

Mikan Mikan cım saat 00 a 7 dk var lavaboları hızla yaptım saat 12 ye yetişsin diye 😁sözümü tutup internetimi kapatıyorum 1 2 sayfa da olsa kitap okuyup yatıyorum yarın yeni bir gün yeni bir hafta sağlıklı beslenme ile birlikte biraz kilo vermeyi hedef edinelim

Cilt bakımımı yapıp namazımı kılıp biraz kitap ve Kuran okuma sonrası yatarım iyi geceler diliyorum :KK200:

Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler değil mi?

i p e k i p e k cum mutfak derli toplu bırakıldı lavabolar ovuldu aynalar parlatıldı bunun için sana teşekkür ediyorum. Hergün Kuran okumayı da alışkanlık haline getirebilirsek birlikte sevinirim canım Ramazanda bir hatimimiz olsun inşallah

Mikan Mikan cım saat 00 a 7 dk var lavaboları hızla yaptım saat 12 ye yetişsin diye 😁sözümü tutup internetimi kapatıyorum 1 2 sayfa da olsa kitap okuyup yatıyorum yarın yeni bir gün yeni bir hafta sağlıklı beslenme ile birlikte biraz kilo vermeyi hedef edinelim

Cilt bakımımı yapıp namazımı kılıp biraz kitap ve Kuran okuma sonrası yatarım iyi geceler diliyorum :KK200:
En güzel sabahlar namazla başlar.

Güzel sözüyle hayırlı sabahlar dilemek istedim ❤
Ben de kitap okumaları aksatiyordum. Sizin sayenizde kitapligima yeni kitaplar eklendi. Şimdi günlük ve düzenli okumaya çalışıyorum.
Güzel huy ve davranış paylaşımı kadar daha güzeli ne olabilir ki Şu hayatta .

En güzel sabahlar namazla başlar.

Güzel sözüyle hayırlı sabahlar dilemek istedim ❤
Ben de kitap okumaları aksatiyordum. Sizin sayenizde kitapligima yeni kitaplar eklendi. Şimdi günlük ve düzenli okumaya çalışıyorum.
Güzel huy ve davranış paylaşımı kadar daha güzeli ne olabilir ki Şu hayatta .
Kalkamadım bu sabah namaza ben ya duydum da kalkmadım 😭
Geç yattım 2.5 mu neydi tabi kafa kalkmadı😭

X