🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hahahah😃
Selamlar.
Pazar gününden yemekleri yapmıştım dün bitirdik. Bugün kahvaltı yaptık.
Mikancım. 10da nasıl yatabiliyosun bravo:)
Ağrılarım var.maalesef. egzersizi günde 3 demişti sabah akşam yapmaya çalışıyorum. Haftada iki ilaç da yetmiyor kanımca.
Çocuklar ve evden bahsediyoruz. Eşlerinizle paylaşımlarınız ne alemde?😁 herkes kendi kabuğunda mı? Yoksa verimli mi? Biraz da bunlardan bahsetsek.
Benim eşle paylaşımım iyi bu ara. Akşam o işten gelince yemekten sonra çocukla oynarız genelde. Çay içeriz, çaysız olmaz😜 her şeyden konuşuruz sınır yok. Ama temizlik yemek vb böyle şeylerde yardım etmez. Onlar bende. Aslında iki farklı karakteriz ama birbirimizi dengeliyoruz. Ha bazen beni çok feci sinirlendirir. O zaman da ondan kötüsü yok 😜 genelde verimliyiz bu durumda 😉
can09e can09e kendine iyi bak, geçmiş olsun

Benim eşle paylaşımım iyi bu ara. Akşam o işten gelince yemekten sonra çocukla oynarız genelde. Çay içeriz, çaysız olmaz😜 her şeyden konuşuruz sınır yok. Ama temizlik yemek vb böyle şeylerde yardım etmez. Onlar bende. Aslında iki farklı karakteriz ama birbirimizi dengeliyoruz. Ha bazen beni çok feci sinirlendirir. O zaman da ondan kötüsü yok 😜 genelde verimliyiz bu durumda 😉
can09e can09e kendine iyi bak, geçmiş olsun
Harika. Paylaşımlarınız verimli olsun da artık yardımı da şöyle duruversin. 😜 Gene bak çocuklarla oynuyor.🙂
Biz de farklı karakterleriz lakin. Birbirimize uydurduk bi çok şeyimizi ee dile kolay nerdeyse 20yıl olucak.
Çok teşekkür ederim. Siz de iyi bakın🥰😘

Alıştıra alıştıra derken azaltarak bırakma mı?
Bi verip bi vermemek sıkıntı onu biliyorsundur sanırım.
Zaten bende o yüzden dayanıyorumdur. Emip uyumadığı nadirdir.şükür. emdiği sürece emsin.

Sağol canım. Hepsini bağışlasın Rabbim.

Aa halbuki az kalmışmış. Sıksaydın dişini ya.
Emmesi azaldı ya gün içinde hiç yok. Ondan çok susamıyorum galiba bende.

Evet evet biliyorum canım.
Evet azaltarak bıraktıracağım. Şimdi 7/24 beraberiz neredeyse. Haftaya kayınvalidem bakmaya başlayacak. Gün içinde daha az emecek. Bu ay tamamen kesmeyi düşünüyorum 🤔

Sanada Günaydın canım kahvaltı yapıp mutfağı temizlicem bugün. Sonra yürüyüş yaparım.
A aaa kendine mi Günaydın diye cevap verdin Allah iyiliğini versin emi 😁
Günaydın canım mutfağı derledim topladım biraz elde yıkanacak temizlenecekleri hallettim bugün kızımı parka götüreceğim oradan annemlere geçerim inşallah yürüyüş de yapsam çok iyi olur güneş açtı burada bugün

Evet azaltarak bıraktıracağım. Şimdi 7/24 beraberiz neredeyse. Haftaya kayınvalidem bakmaya başlayacak. Gün içinde daha az emecek. Bu ay tamamen kesmeyi düşünüyorum 🤔
Adaçayı diyorlar kesmesi için ben de kesmeye karar verdiğimde denemeyi düşünüyorum. Kolay gelsin bize:)

X