🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Peki nasıl yapacağız ben gece 1den sonra açmıyorum sabah da kotayı 10 yapayım nasıl yapsak acaba
Ben de gece 1 den sonra açmıyorum çünkü genelde 10da uyuyorum🤣
Bence önce 1 hafta gece 11 sabah 11 yapalım. Ne dersin ? Yani haftaya Cuma’ya kadar gece 11 de interneti kapatıp sabah 11 e kadar açmayalım.
Gelecek hafta başka bir detoks deneriz. Bu teklifime var mısın yok musun ?😅

Ben de gece 1 den sonra açmıyorum çünkü genelde 10da uyuyorum🤣
Bence önce 1 hafta gece 11 sabah 11 yapalım. Ne dersin ? Yani haftaya Cuma’ya kadar gece 11 de interneti kapatıp sabah 11 e kadar açmayalım.
Gelecek hafta başka bir detoks deneriz. Bu teklifime var mısın yok musun ?😅
Sen erken yatıyorsun bu saati gece12 sabah 11 yapsak nasıl 😁var mısın? Bu olur mu? 😁

Hahahah😃
Selamlar.
Pazar gününden yemekleri yapmıştım dün bitirdik. Bugün kahvaltı yaptık.
Mikancım. 10da nasıl yatabiliyosun bravo:)
Ağrılarım var.maalesef. egzersizi günde 3 demişti sabah akşam yapmaya çalışıyorum. Haftada iki ilaç da yetmiyor kanımca.
Çocuklar ve evden bahsediyoruz. Eşlerinizle paylaşımlarınız ne alemde?😁 herkes kendi kabuğunda mı? Yoksa verimli mi? Biraz da bunlardan bahsetsek.

Hahahah😃
Selamlar.
Ağrılarım var.maalesef. egzersizi günde 3 demişti sabah akşam yapmaya çalışıyorum. Haftada iki ilaç da yetmiyor kanımca.
Çocuklar ve evden bahsediyoruz. Eşlerinizle paylaşımlarınız ne alemde?😁 herkes kendi kabuğunda mı? Yoksa verimli mi? Biraz da bunlardan bahsetsek.
Nasıl yani canım eşlerle verimli derken mümkün olduğunca veriyorum canım kısmıyorum ama :KK70:

Hahahah😃
Selamlar.
Geçmiş olsun, benim de kolum çok ağrıyor hala.. Genelde 10 da yatağa geliyorum. Çocuklar 9-9.30 gibi uyuyor. Bazen biraz telefonda takılıyorum uyumadan, genelde kitap okuyorum. Sonra yatıyorum 11-11.30u buluyor bazen. Dizim varsa 12 ye sarkabiliyor.

Geçmiş olsun, benim de kolum çok ağrıyor hala.. Genelde 10 da yatağa geliyorum. Çocuklar 9-9.30 gibi uyuyor. Bazen biraz telefonda takılıyorum uyumadan, genelde kitap okuyorum. Sonra yatıyorum 11-11.30u buluyor bazen. Dizim varsa 12 ye sarkabiliyor.
Ne güzel erken alıştırmışsın. Maşallah. Sabah kaçta kalkıyorsun?
Benim kız alarm mübarek 6 gibi uyanıyor gece de 11 12. 6ya kadar da 1 2 defa memeye kalkıyor.
Ben de o saatten sonra yatmıyorum. Çay egzersiz üst baş. Bulaşıkları yerleştirmedimse onları hallediyorum 7 20 de evden çıkmış olmaya çalışıyorum.

😁😁 neyden kısmıyon😆
Misal bizim paylaşımlar temizlik hariç, genelde çocuklar ödemeler piyasa durumu öyle gelişiyor bu manada sormuştum🤣
Eşlerle paylaşım deyince benim eş temizlik neyim yapmıyor çoraplarını çamaşır sepetine atsa o yetecek 😂ödemeler deyince ben keyfiyetten çalışıyorum faturalar ödemeler ona ait ee paylaşım derken benim birşey yok ki canım muck muck 😁

Eşlerle paylaşım deyince benim eş temizlik neyim yapmıyor çoraplarını çamaşır sepetine atsa o yetecek 😂ödemeler deyince ben keyfiyetten çalışıyorum faturalar ödemeler ona ait ee paylaşım derken benim birşey yok ki canım muck muck 😁
Muckları da onların olsun.bugün sinirlendirdi beni ondan gıcığım biraz.😆

Ne güzel erken alıştırmışsın. Maşallah. Sabah kaçta kalkıyorsun?
Benim kız alarm mübarek 6 gibi uyanıyor gece de 11 12. 6ya kadar da 1 2 defa memeye kalkıyor.
Ben de o saatten sonra yatmıyorum. Çay egzersiz üst baş. Bulaşıkları yerleştirmedimse onları hallediyorum 7 20 de evden çıkmış olmaya çalışıyorum.
Benim özellikle küçük oğlan erken yatmayı seviyor ama sabah aynı seninki gibi 6 ya kurulu alarmımız. 1 hafta öncesine kadar gece sayamadığım kadar çok uyanıyordu. Gece emmesini kestim şimdi yine 2 defa uyanıyor üstelik geri uykuya zor geçiyor.

X