🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay bugün burda vardı pazar enginar çıkmış hemde İzmir enginarı yaprakları da yenir çok mutlu oldum 🤩
Benimde taze enginar canım istiyo dolmasını bilemiyom annem yada kayınvalidem yapıyo onlar dan yiyom bu mevsimde de pek birşey olmuyo pazarda enginar bakla taze ot eşim pek bunları sevmez o yüzden pazara da gitmez 🙄

merhabalar, ıyı günler olsun herkesee...
baş ağrısından hastanelık olucaksın deseler ınanmazdım:) 3 gün baş ağrısı çekıp 3. gün gözümü açamıyacak kadar ağrı çekınce hastaneye gıttım malum covıd testınden bende nasıbımı de aldım. çok şükür negatıf çıktı. tabı hasta yatmanın bedelını de ıyıleşınce ödeyeceğımı bılerek yattım. bugün ıyı olunca bayram temızlığı tadında temızlemelere başladım buharlı temızleyıcılı falan:) mutfakta ne varsa kaynattım telledım bütün mutfak yerınden oynadı. bu arada mutfaktan bu saate kadar çıkamadım çocuk da olunca, bırde mutfak ıle salonum neredeyse aynı büyüklükte bıtmıyor:KK43: herkese kolay gelsınn mıs kokulu evlerımız olsun...

baş ağrısından hastanelık olucaksın deseler ınanmazdım:) 3 gün baş ağrısı çekıp 3. gün gözümü açamıyacak kadar ağrı çekınce hastaneye gıttım malum covıd testınden bende nasıbımı de aldım. çok şükür negatıf çıktı. tabı hasta yatmanın bedelını de ıyıleşınce ödeyeceğımı bılerek yattım. bugün ıyı olunca bayram temızlığı tadında temızlemelere başladım buharlı temızleyıcılı falan:) mutfakta ne varsa kaynattım telledım bütün mutfak yerınden oynadı. bu arada mutfaktan bu saate kadar çıkamadım çocuk da olunca, bırde mutfak ıle salonum neredeyse aynı büyüklükte bıtmıyor:KK43: herkese kolay gelsınn mıs kokulu evlerımız olsun...
Geçmiş olsun toparlamışsın şükür

Bende üç gündür temizlik yapıyorum dün bitti.çocuklar da erkenciydi bugün
Mutfak toplandı,paklandı
Lavabo tuvalet ovuldu.
Tozlar alındı.
Süpürge tutuldu.
Çamaşır serildi.
Şimdi kahve saatindeyim akşam yemeğini de hallettim mi başka işim yok çok şükür bugünüme.

Geçmiş olsun toparlamışsın şükür
çok şükür bu gün ıyıyım. bı gayret dün bışeyler yaptım ama bugün artık tam gaz çalışmaca:) 1 makıne çamaşır katladım bı makıne de şmdı bıttı onu asıcam. kurutma makınesınde de 1 partı çamaşır var :KK43: bıtmeyen çamaşır. akşam yemeğıne de Allah kerım...

Çok Geçmiş olsun ne dedi dr

flamenko flamenko cum sen nasılsın biraz iyi hissetmiyordun kendini nasıl oldun?
Niloyacım♥️ Çok daha iyiyim canım. Aslında her gün yazmak istiyorum buraya ama fırsat bulamıyorum. Artık elime telefonu daha az almaya karar verdim çünkü kızım elimde gördükçe istiyor. Konuşması da çok sınırlı, onunla daha çok ilgilenip ilerlesin istiyorum. Hala her gün temizlik yapıyorum😉 Buranın bana kattığı en iyi şey her gün az az temizlik yapıp evi düzenli tutmak oldu👍 Umarım sen de iyisindir💐

Niloyacım♥️ Çok daha iyiyim canım. Aslında her gün yazmak istiyorum buraya ama fırsat bulamıyorum. Artık elime telefonu daha az almaya karar verdim çünkü kızım elimde gördükçe istiyor. Konuşması da çok sınırlı, onunla daha çok ilgilenip ilerlesin istiyorum. Hala her gün temizlik yapıyorum😉 Buranın bana kattığı en iyi şey her gün az az temizlik yapıp evi düzenli tutmak oldu👍 Umarım sen de iyisindir💐
Ben de telefona kısıtlama koyuyorum canım şu günlerde fazlasıyla vakit geçirdiğim anladım iyi olmana sevindim canım çocuklara da kötü örnek olur muyuz diye telefonu biraz kapatıyorum artık

Geçmiş olsun negatif olmana sevindim dönem dönem benim de ağrıyor neden bilmem

X