🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Tabii ki gelebilirsin canım yok sana kızgın değilim diğer kişiye kızdım canım ben polar don burada komiklik olsun diye paylaşıyorum elbette sürekli polar pijamalarla değilim o kişi öyle yazınca canım sıkıldı anneyi hep polar donla görmeye alışık falan yazmış o yüzden tepkimdi canım
Tabii ki gelebilirsin Hoşgeldin 🥰❤️
Anladım canım bende bana da kızdın sandım içime su serpildi şimdi 🥰💐 her türlü halimiz oluyor bitanem boşver evde tabiki donla polarlarla olucaz süslenip oturmakta her zaman olmuyorki 😊
Hoşbuldum, günlğk yaptığımız işleri yazıyoruz değilmi burada paylaşıyoruz 🤗

Anladım canım bende bana da kızdın sandım içime su serpildi şimdi 🥰💐 her türlü halimiz oluyor bitanem boşver evde tabiki donla polarlarla olucaz süslenip oturmakta her zaman olmuyorki 😊
Hoşbuldum, günlğk yaptığımız işleri yazıyoruz değilmi burada paylaşıyoruz 🤗
Evet canım istediğini paylaşabilirsin birbirimize saygılı olduğumuz sürece 🥰
Üzdüysem seni ben de özür dilerim 🙏
Diğer kişiyeydi tepkim
Karşılıklı gönlümüzü aldığımıza sevindim :KK60: :KK200:
Ee Hoşgeldin o zaman :KK73:

Evet canım istediğini paylaşabilirsin birbirimize saygılı olduğumuz sürece 🥰
Üzdüysem seni ben de özür dilerim 🙏
Diğer kişiyeydi tepkim
Karşılıklı gönlümüzü aldığımıza sevindim :KK60: :KK200:
Ee Hoşgeldin o zaman :KK73:
Tamam canım😊 asıl ben özür dilerim canım kimsenin gönlünü kırmak veya vesile olmak istemem :KK60:
Hoşbuldumm:KK36:
O zaman bugünki hedeflerimi yazıyım. Yataktan biran önce kurtulup kahvaltı hazırlamak. Makine boşaltmak. Bir süpürge tutmam eve. Çamaşır atıp. Ailelere kandil için ziyarette bulunmak ve kuran okumak ☺️🤲🏼

Tamam canım😊 asıl ben özür dilerim canım kimsenin gönlünü kırmak veya vesile olmak istemem :KK60:
Hoşbuldumm:KK36:
O zaman bugünki hedeflerimi yazıyım. Yataktan biran önce kurtulup kahvaltı hazırlamak. Makine boşaltmak. Bir süpürge tutmam eve. Çamaşır atıp. Ailelere kandil için ziyarette bulunmak ve kuran okumak ☺️🤲🏼
Ben de hala yataktan çıkmadım 🙄
Kolay gelsin sana da canım 🥰

Bakın kıskanç bir kızçe :KK70:
Pijamalarımla uyumlu çoraplarıma sahip çıktı benim onlar çıkar dedi aynı pijamadan onda da var o giycekmiş o çorapları :KK70:

Eklentiler

• IMG_20210327_103302.jpg
    IMG_20210327_103302.jpg
    170,1 KB · Görüntüleme: 20
Slmlarrr,
Tüm ev süpürüldü/silindi.
Nevresim değiştirildi.
Çamaşır yıkandı.
WC lavabo yıkandı.
Mak. Temizlendi.
Oğlumun beşiği kaldırıldı, yer yatağı serildi. Beşikte rahat edemiyor artık.
Yemek yapıldı, yendi, mutfak toplandı.

X