🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Çok zor dönemden geçiyo çocuklar ya gidersen iki gün bir günde uzaktan gitmezsen birgün uzaktan eğitim inan ödevleri yapıyoruz konu videoları izlettirmek istiyom hep itiraz öylesine okuyorlar işte
Nolcak böyle bilmiyorum biteceğe de benzemiyor Bursa yine kırmızıya döndü şimdi okullar kapanacak mı haftasonu yasak mı nasıl olacak bilmem

Aynen öyle bir yere gitsem eve gelince nefesimi dinliyorum boğazlarım acısa korkuyorum zaten panik atak var bir de korona çıktı
Maske ve mesafe bu işin altın kuralı ben dışarıdan gelince hiç nefesimi falan dinlemem. Hemen maskeyi ateşe atarım sonra da ellerimi yıkayıp sirkeli su ile gargara yaparım en sonda kiyafetlerimi makineye atıp tekrar ellerimi yıkarım hiçte korkmam çünkü maskem vardı kimseye dokunmadım.

Aynen öyle bir yere gitsem eve gelince nefesimi dinliyorum boğazlarım acısa korkuyorum zaten panik atak var bir de korona çıktı

Doğru düşünüyorsun zerre sirkeli suyu yapmıyorum. Maskemizi takıyoruz artık hayatımız böyle olucak o yüzden fazla ne olacağını düşünmekte iyi olmuyor

Doğru düşünüyorsun zerre sirkeli suyu yapmıyorum. Maskemizi takıyoruz artık hayatımız böyle olucak o yüzden fazla ne olacağını düşünmekte iyi olmuyor
Aynen öyle. Hastalığın ne zaman tamamen geçeceğini bilmiyoruz o yüzden onunla yaşamayı öğrenmeliyiz

Her çıkışımda kıyafetleri yıkarsam zor zerrecim sirkeli su ile gargara yapmak lazım evet

Ben mesafeye uyuyorum uzak duruyorum bana yaklaşıyorlar bir keresinde yaklaşmayın yahu dedim

Niloyatospikk cimm sen bana kızgınmısın bende geliyimmi buraya
Tabii ki gelebilirsin canım yok sana kızgın değilim diğer kişiye kızdım canım ben polar don burada komiklik olsun diye paylaşıyorum elbette sürekli polar pijamalarla değilim o kişi öyle yazınca canım sıkıldı anneyi hep polar donla görmeye alışık falan yazmış o yüzden tepkimdi canım
Tabii ki gelebilirsin Hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…