🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
20210326_100114.jpg

Z Zerre uyuyor musun zerrecim huuuu burada horoz öteli çok oldu huuu şimdi orada yanında olsam dürter hadi kalk uykucu kahvaltı yapalım kahvaltıya yardım et hadi patatesi sen soy ben de çayı demliyim derdim :KK200: kız zerre çok uzaksın ya yakın olsan seninle tanışmaya gelirdim cimcime 😂
Saol canım düşünmem yeter😍belli mi olur belki bir gün yüz yüze tanışma fırsatımız olur😜

Daha yeni kitap aldım reklama bak nasıl çekiyor beni ama şeytan dürtüyor tıkla bak 3 tanesi de aklında diye 😡

Eklentiler

• Screenshot_20210326_100552_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210326_100552_com.android.chrome.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 20
Bulaşığı halledip evi bir süpürüp az da toz alma ve silme rutuslari yaptıktan sonra sela ve öğle ezanı arasında bir yasin okumak istiyorum meailiyle birlikte.
Akşama da ne yemek yapacağım hiç bir fikrim yok.

Bulaşığı halledip evi bir süpürüp az da toz alma ve silme rutuslari yaptıktan sonra sela ve öğle ezanı arasında bir yasin okumak istiyorum meailiyle birlikte.
Akşama da ne yemek yapacağım hiç bir fikrim yok.
Dün ben süpürdüm toz alma var ama onu bugün yapmayım annem bekliyor farkındayım biraz ona geçeyim Yasin ben de okucam inşallah 1.5cüz var yarın akşama kadar ölen yaşlı teyzeye hatim topladık bana da 2 cüz düştü 1. 5 var daha okunacak

X