🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Öyle deme her kadının kendine has güzelliği vardır çirkin kadın yoktur kendisiyle ilgilenmeyen kadın vardır
Şu yazdığına o kadar katılıyorum kiben Allah'ın yarattığı hiçbir şeye çirkin demem ama bazıları kendi elleri ile kendini çirkin yapıyor

Hayır sakın doktora danışmadan 40 yapma birden hızlı doz yükseltilmez titreme için tranko yahut zanax varmedi mi Dr
Vermedi ya, ben sordum da gerek görmedi.
Kız o işin şakası, yapmam tabii, bekliyom hazar zamanla etki edecektir diyom:))

Eskidendi canım geçti o günler çok şükür de işte hastalık olarak kaldı kolay yıllar geçirmedim boşanmanın eşiğinden döndüm
Yaa o boşanmanın eşiğinden dönmeyen var mıdır acaba? Benim de ablam geçen sene bir sarsıntı yaşadı ama boşanmadı zaten şuan hamile.

Vermedi ya, ben sordum da gerek görmedi.
Kız o işin şakası, yapmam tabii, bekliyom hazar zamanla etki edecektir diyom:))
Eder inşallah doz yükseldiğinde de anksiyeteyi biraz tetikler doktorum mesela ani doz artışlarını pek sevmez ben önceden kendim oynardım dozlarla doktorumu dinlemezdim ee bu sefer daha kötü yaptı bıraktım o huyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…