🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sen bekarsın değilmi erkenden evlenme sakın. Arkadaşlarının kocaları hint kumaşı ellam
Ah ellam yazmışsınız nerelisiniz😍ben bekarım çok şükür, kaderimde ne yazıyor bilemem ama 24-25 den önce hiçbir şekilde evlilik olayını düşünmüyorum

Ah ellam yazmışsınız nerelisiniz😍ben bekarım çok şükür, kaderimde ne yazıyor bilemem ama 24-25 den önce hiçbir şekilde evlilik olayını düşünmüyorum
İzmirliyim canım. Sürekli tayinden şehir değiştirmekten heryerin şivesi takılıyor böyle dilime. Sen nerelisin

Paxera ya devam değil mi. İnşallah iyi olursun canım ya. oyun topiklerin nasıl gidiyor
Aynen, o ilac.
40 mg yutuversem mi diyom senin esin aklima gelince 🤭 kendi kendime deli gibi oyunlarda takilayim diyorum, pek muhabbet edesim gelmiyor titremelerden anksiyeteden. 😁

Aynen, o ilac.
40 mg yutuversem mi diyom senin esin aklima gelince 🤭 kendi kendime deli gibi oyunlarda takilayim diyorum, pek muhabbet edesim gelmiyor titremelerden anksiyeteden. 😁
Hayır sakın doktora danışmadan 40 yapma birden hızlı doz yükseltilmez titreme için tranko yahut zanax varmedi mi Dr

X