🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de daha iyi olmak istiyorum. Umarim ilaclar cabuk etki eder. Hamd olsun iyiyim. Şeker candy miyim gercekten, ay cok hos, sag ol
Sohbetine pek tanık olmadım ama profil resmi tam seker candy çok sevimli.
Geçmiş olsun bir an önce iyileş inşallah

Selam herkese, sayfaları okuyarak geldim. Herkeste bir baş ağrısı varmış, benim de başım ağrıyor, o zaman bu baş ağrısı havalardan olsa gerek
Birkaç gündür çok iş yapmıyorum genel olarak evi süpürme, yemek, ev düzeltme falan... ama kitap okuyorum
Niloyatospikk o kitap kafeye bayıldım, aldığım kitaplar da çok güzel
Z Zerre yaptığın bebekler çok tatlı ve çok güzel olmuş
Synonyms yaptığınız el işi çok güzel, çok beğendim ellerinize sağlık
clara nasılsın, ilaç iyi geldi mi?
Etiketleyemediğim diğer arkadaşlar, sizler de iyisinizdir inşallah

Evet kafe çok güzel gerçekten bu şubesi yeni açıldı bugün kafede yanımdan geçen biri ben böyle bir yer Avrupada görmedim diyordu
Az önce bulaşık makinesini boşalttım oh şükür yenilerini dizdim ay iyi ki makineler var

Mutfak yemek sonrası savaş alanı gibiydi tezgah falan aman Allahım
Bulaşık makinasını boşalttım yenilerini yerleştirdim tezgahı sildim mutfak derli toplu çayı da demledim tamamdır bu da kendimi ödüllendirme

Eklentiler

• IMG_20210324_201642.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 22
Bugün mutfağı gün boyu temiz bıraktım. İnanın çok büyük bir huzur kaynağı resmen.
Herkesi bu huzura davet ediyorum. Bulaşığı tezgahta birakmadan uyuyun gece. 1 bardak bile kalmasın sabah uyanınca o huzur bambaşka.

Aynen ya sabah derli toplu bulmak çok güzel az önce topladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…