🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İnşallahh aslında bende öyleyim huzursuz depresif ama ilaçların etkileri ağır gelir sersemlik yapar diye doktora gidemiyorum
Bi noktada kaçamıyorsun ya sağlığım ya yan etkiler diyince başlamak ağır basıyor. 1 hafta içeyim bakayım artısı eksisi nasıl. Daha bitkisel Bi ilaç olduğu için uyku dışında ağır bir etki beklemiyorum bakalım.

Neden canım sorun varsa anlatabilirsin dinleriz rahatlarsın. Kadın Doğum Dr u bugün bana pasiflora verdi huzursuzluk için sen bişey kullanıyormusun
Kadın Doğum doktoruna ne şikayeti için gittin canım passiflora şurup bizim atakları hafifletsin diye kullandığımız şurup ben de gidicem kadın doğumcuya adet gelmeden 1 hafta öncesi çok sinirli oluyorum vücudum daralıyor çok kötü oluyorum

Yok o ilacın bir yan etkisi yok bitkisel zaten hamile iken lohusa iken çok zorda kalırsam Dr alabilirsin demişti evdeki bitti ataklar için evimde bulunduruyorum genelde ben o şurubu

Ya öyle böyle değil ben çok sinirli oluyorum her ay öyle olmuyor bazı aylar çok kötü oluyorum bunun için gidicem ama
Ben tam 1 hafta yada 10 gün önceden başlarım surat asmaya daha sonra kimse ile normal bir biçimde konuşmam hep azarlayarak konuşurum zaten sinirli olduğum için hep tartışma yaratırımve vucudumun bazı kısımları şişer ve ağrır aşşırı bir yemek yeme isteği gelir sonra şerbetli tatlılar çikolatalar tadımdan yenmem

Ben de öyle ayı gibi yemeye başlarsam abur cubur isteğim tavan yaparsa heh tamam o dönem geldi diyorum

Neden canım sorun varsa anlatabilirsin dinleriz rahatlarsın. Kadın Doğum Dr u bugün bana pasiflora verdi huzursuzluk için sen bişey kullanıyormusun

Tsk ederim ilgin için .
Yok sorun bazen kendimi gergin ve stresli hissediyorum. Bu ister istemez etrafıma da yansıyor. Çocuklarıma eşime tahammülsüz davranabiliyorum.
O yüzden uyurken sakinlestigimi farkediyorum.

.
Hpv vardı leep olmuştum geçen yıl. Görünürde Temiz dedi smaer aldı bakalım. Bana sinir huzursuzluk için ilaç yazayım mı dedi bitkisel varsa olur dedim bunu yazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…