🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
50 sayfa yapamadım çok uykum geldi 30 sayfa okuma tamamdır
Bulaşık makinası boşaltma işi sabaha kaldı tezgahta birkaç çay bardağı ve çerez kasesi var üşendim yapamıcam sabaha artık
Cildimi temizledim kremimi sürdüm yatmadan evvel parfümümü sıktım
İyi geceler

Ayy bende gece emme isini kesmeyi düşünüyorum nasi yapiyorsunuz. Biz 21 aylik olucaz
Bİz de 21 aylığız
Gece 3 kereden fazla uyanmıyorsa gece emzirmesini kesmene gerek yok. Benim oğlum çok uyanıyor sayamıyorum artık. Biz oğlumla salona geçtik 3 gündür. İlk 2 gece 50 kere uyandı nerdeyse. Su verdim bazen kabul etti bazen etmedi. Ağladı, kalkmak istedi. Pışpışladım. Kucağıma aldım sarıldım vs. Işığı açmadım. Dün gece yine uyandı ama önceki günlere göre daha az uyandı su içti uyudu. Sabah erken kalktı ama 5.50 de. 6.20 e kadar yatakta tuttum ama uyumadı. Sonra kalktık.

herkese ıyı haftalar olsunn. pazartesı sendromu bence ev hanımları ıçın ıcat edılmış bı sendrom. haftasonu dagıtıp dağınığın ıçınden çıkıp ışe gıden beyler sahıplenmış sendromu. ev dandını hangı ışten başlıyım derken bı çamaşır atma ışe başladım güne bakalım bugün nasıl bıtıcek.
bızde çok uyanıyoruz. bu hafta bu konuyu ele alayım bende uykusuz geceler mıs gıbı uyunacak gecelerı getırecek, getırmelı, getırsın...

Bence bende pazartesi sendromu yok hergün sendromu var bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…