🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Herkese 3 çocuk tavsiye ediyorum.
Muhteşem bir şey.
Herkes bu rezilliği yaşamalı
Hayır ya öyle deme evet zorluğu var ama çok güzel kardeşleri var ben kızıma kardeş yapabileceğimi sanmıyorum artık o hayalimden vazgeçtim zaten bu panik atak anksiyete olduğu sürece cesaretim de yok onu sağlıkla büyütelim de elimden gelen bu

Ne kadar rezil de olsan gerilen de olsan kriz de gecirsen tırnaklarına bir sey değsin istemezsin.
Allah sağlık ve hayırlı ömürler versin.

Mutfağı derli toplu bıraktım
15 sayfa kitap okudum
Pek kitap okuyasım gelmedi bu akşam müzik dinlemek geldi içimden
Cildimi temizledim kremimi sürdüm pofuduk pijamalarımı giydim parfümümü sıktım yatağa geçtim sanki gezmeye gidiyorum gece yatarken parfüm sıkmak nedir yahu

Günaydın herkese
İyi yapıyorsun parfüm sıkıp 2. çocuğu yapmanın tam zamanı

Günaydınnnnn
Dünden beri burada yağmur yağıyor
Hala yataktayım kalksam kahvaltı yapsam yatakları toplasam iyi olacak
Kızım da uyandı babamız işe gitti
Bugün yemek yapma ve bikaç avize sileyim diyorum evi yeni süpürüp sildim
Kahvaltıdan sonra kahve yapıp azcık keyif yapsam ne iyi olur

Burasıda yağmurlu çok seviniyorum hiç yağmadı bu yıl buraya. Mutfağın penceresi önünde kahvaltı yaptık kızımla romantik oldu . Dolap içleri temizlenecek ama bu havada canım istemedi takılıyorum kk da

Bugün pek iş yapmak istemiyorum kendime izin verdim kalkıp kahvaltı hazırlamalıyım kızımla yatakta müzik dinliyoruz

Günaydın herkese bende kalktım öyle oturuyorum eşimde evde işten ayrıldı kahvaltı hazırlamam gerek şimdi kalkayım diye diye saat 10 u yaptım artık bi zahmet mutfağa geçeyim

Canım henüz kahvaltı yapıyorum kahvaltıdan sonra kıyasıya temizlik demeyim de 3 adet avize silinecek beni bekliyor onları yapayım ben olur mu daha yeni süpürüp sildim çünkü evi canım nasıl olur tamam mı?

Olur tabiki de maksat ihtiyacımız olan temizliği yapmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…