🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugün karmakarışık duygular içindeyim korona hayatımıza girdiğinden beri kaç tane sevdiğim insan hayatını kaybetti korkuyorum gelecek adına korkuyorum kaygım azalmıyor annem kronik hasta kendim için de korkuyorum kızım var hayallerim var hayallerimi yarım bırakma Allahım nolur bazen de düşünüyorum korkunun ecele faydası yok vakti saati geldiğinde ne yaşanacaksa yaşanacak bu yaşlı teyze korona geldiğinden beri pek bir yere gitmiyordu normal hayat standartlarında geçmişteki iş arkadaşlarıyla kaplıcalara birlikte gider kalırlardı sosyal biriydi yani hatta annemi tembihliyordum anne gitme bak Rukiye teyzeye korona falan taşımayalım annem gitmiyordu ama başka bir gelenden bulaşmış sonuç takdiri ilahi Allahım yerinde dinlendirsin mutfağımda kaç tane bana hediye aldığı kaselerim var şuanda kızımın günlük giydiği terliklerini o almıştı öylesine iyi biriydi ki mekanı Cennet olsun hayatta yaşadığı zorluklar öbür dünyada karşısına çıksın bir de öyle yetenekliydi ki neler neler dikiyordu kardeşimin işlenmiş seccadelerinin astarlarını o dikecekti

Sağol canım inşallah ağrı kesici egzersizler fayda eder benim de burnumun üstü kaşlarımın üstü ağrıyıp duruyor ağrı kesici içiyorum kaç gündür KBB bişey yok dedi hapşurunca rahatlıyorum nörolojiye de gidicem sanırım

Sinüzit olabilir . Benimde 3-4 gündür öyleydi grip olacakmisim ondan ağrıyormuş ve evet bende hapşırdığım zaman iyi oluyor

Cildimi temizleyip duşumu aldım hazır soyunmuşken duşakabini de temizledim.
Eşim tahinli çıtır gevreklerden istiyor dün akşam yapmamıştım bugün yapmam lazım yapmadın gitti der şimdi yemeğe girişirim yatak odasını süpürüp mobilyaların tozunu alıcam başka da bir iş yapmak istemiyorum kitap okumak istiyorum sadece bugün...

Hmm alerjik mi acaba? Farklı bişey yiyip içtin mi?

bugün sabah kahvaltı sonrası koştur koştur yürüyüşe çıktık ortalık kalabalıklaşmadan 1 saat kadar yürüdük geldık mutfağı derınlemesıne temızledım (şımdı gıt gör hıç o temızlenmış mutak değıl) çocuk uyuyunca alacaklarım ıçın bı daha dışarı çıktım yemek hazırla ye sonra kayınvalıdeye koş. oradan koş gel çocuk yıka şımdı oturdum. eşım kahve yapıyor sonrayıne mutffak toplayıp kıtap okumayı düşünüyorum. okuyunca koşturmacalı bır gün olmuş yahu:)

Geldim geldim çocuklar evde dur dur nasıl da bunalmislar çok iyi geldi gezmek tabi maske mesafe dikkat ettik her şeye.
şimdi okumam gereken duam var onu okuyayım sonra film Izlicem çocuklar uyudular.

Slmlar, baya olmuş yazmayalı, sayfalar birikmiş okuyamadım hepsini. Umarım herkes iyidir.
Bugün neler yaptım?
2 gecedir oğlumun gece emmesini kesmeye çalışıyorum. Defalarca uyandığı için uykumu alamıyorum ve başım çok ağırdı bugün.
WC lavabo yıkadım.
1 sepet Çamaşır katlayıp yerleştirdim.
Bi de örgü ördüm.
Oğlumla dikkat güçlendirme seti çözdük.
Sabah ekmek almaya giderken kısa bir yürüyüş yaptım iyi geldi.
Oğlumun battaniyesini yıkadım kurudu kaldırdım. Burası bugün çok sıcaktı. Başka da bir şey yapmadım. Modum düşüktü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…