🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ya Allah seni güldürdün beni
Elif ismini çok severim sülalede olmasaydı kızıma Elif koyacaktık biz de Ahsen koyduk
Hep gülelim inşallah bende ismimi seviyorum ileride kızım olursa kendi ismimi koymayı düşünüyorum kaynana ismi koymaktan iyidiroy ben yerim Ahsen Elif'i

Günaydın gün çoktan başladı ama kahvaltı edildi bulaşık ve mutfak toplandı şimdi 1.sınıfa gidenle ödev yapma vakti çok zor oturuyor yerinde

Bugün bir iyi haberle bir kötü haberle başladım güne
Kötü haber burada çocuğu yok evlenmemiş yaşlı bir teyze vardı benim için ananem yerindeydi o korona olmuştu entübeydi vefat etmiş defnedildi adetli olduğum için ben gidemedim biraz üzgünüm hayat hikayesini dinleseniz romanlara konu olacak cinsten güzel Rukiye teyzem benim
İyi haber de arkadaşım boşanma davası sonrası kaç senedir beklediği temyizi kazanmış mutluyum kocası aldatmıştı

Aaa hatırladım senin komşun oluyor değil mi Rukiye teyzeAllah rahmet eylesin arkadaşın için de çok sevindim inşallah çok güzel bir hayatı olur

Sabah fırına giderken yerde takvim yaprakları gördüm "ay yere atmışlar Allah'ın adı yazıyordur alayım bunları ben ıslanmışlar" dedim eve geldim kurudular falan baktım yazanlara 1963 yılı anam daha doğmamış babam doğmuş 1 yaşında takvimin arka sayfasında en üstteki beyitleri eğer dizeyse adı okumanızı öneririm of ne beyit hem de (Edebi divan edebiyatı şairi Nedim dışındakiler)

Eklentiler

• IMG_20210321_131545.jpg
    183,7 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20210321_131526.jpg
    188,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Allah rahmet etsin inşaallah artık yakının gibi hissettiğin üzülmüşsündür baya

Başınız sağolsun canım arkadaşının da gözü aydın.
Mutlu pazarlar.
Sabah makineyi çalıştırdım. Kuruyanları katladım. Nemliler vardı onları astım.
Kahvaltı hazırlandı. Bebek uyudu kalktı :)
Egzersizimi yaptım. Bugün de ağrı kesiciyi içme vakti.
Şimdi sofrayı toplayıp yarına yemeğe girişsem güzel olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…