🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay sevindim canım o konuda için rahat en azından
Evet çalışınca unuttun ama çalışınca eve gel yemek derken fırsat olmaz hak veriyorum
Aynen öyle. 1 saat yol sürüyor zaten. Sabah da yarım saat gitmesi. Eve gel direk memeye zaten kuzu:)) ayrılmıyor baba gelince yemek hazırlanıyor. Erken de kalktığım için hemen uykum geliyor. :) bazen giriyorum öyle bakınıp çıkıyorum.

Ay 35 sayfa maşallah ya 1 haftadır bir günde o kadar sayfa okumadım anlayarak geçiyorum sayfaları kişisel gelişim kitabı olduğu için roman olunca sayfalar daha hızlı geçiyor
Bende Doğan Cüceloğlu kitabı okuyordum.
Bu arada bende Sinem :) 32 yaşındayim adanada yaşıyorum. Gelin gelenlerdenim

Bu çok ani oldu😂😂😂 madem herkes yazıyor ismini bende yazayım . Benim ismim deeeee Elif😎😎😎bende 22 yaşındayım Osmaniye'liyim Osmaniye de yaşıyorum 😂😂gelin gelmedim baba evinde yaşıyorum

Memnun oldum Doğan Cüceloğlu şuan Savaşçı kitabı yarım var elimde sen hangi kitabını okuyorsun yaşlarımız yakınmış ben de 31 🥰ayrıca Adanada eşimin akrabaları oturuyor hep çağırıyorlar ama bi nasip olmadı ziyaret etmek

Memnun oldum Doğan Cüceloğlu şuan Savaşçı kitabı yarım var elimde sen hangi kitabını okuyorsun yaşlarımız yakınmış ben de 31 🥰ayrıca Adanada eşimin akrabaları oturuyor hep çağırıyorlar ama bi nasip olmadı ziyaret etmek
Gelirsen bize kesin uğra bak bozuşuruz sonra

X