🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Allah'im sifa versin canim.

Benim de boynumda düzleşme var. Doktorun verdiği egzersizler işe yarayacaktır diye düşünüyorum.
Sana da geçmiş olsun. O neden olurmuş. Daha genç yaşta.
Aynen yapıyorum bakalım egzersizleri. Ağrı kesiciyi de haftada 2 yi geçme dedi. Yan etkileri çok fazla olan bir ilaçmış.

Sana da geçmiş olsun. O neden olurmuş. Daha genç yaşta.
Aynen yapıyorum bakalım egzersizleri. Ağrı kesiciyi de haftada 2 yi geçme dedi. Yan etkileri çok fazla olan bir ilaçmış.
Duruş bozukluğundan kaynaklı oluyormuş. Teşekkür ederim

4 tane bak daha bugün doğdular
Hmm gördüm fotosunu, mâşâallah, Allah saglik versin hepsine İyi mâşâallah tüylü bunlar, böyle tüysüz yapışık yapışık dogmuyor muydu kediler?
Hepsini yiyebilir miyim.
Allahim ne güzel ince ince viyaklıyordur miyavlayamiyordur onlar simdi minnak minnak aaa gecen gun icimden geldi, yeni dogmus kedi videosuna baktım youtube'da veteriner videolari izliyorum deli gibiii

Bugün naptım. Teyzemler kızları özlemiş onlar geldi. Annemler 12sinde gittiler. Önümüzdeki hafta bir günlük geri gelcekler.:)
Çamaşırlar yıkandı. Kuruyanlardan bi kısım kaldırıldı. Ispanak makarna tarhana çorbası yapıldı. Tatlı getirmişlerdi onu yedimm
Lavaboyu temizledim. Küçük daha bir düştü ayrılmıyor bacağımdan mememden:)
Sabah akşam egzersizi yapıldı. Mutfak toplandı dağıldı öyle kaldı :) artık yarın gerisini halledip çalıştırırım. Eşim alışveriş yaptı. Yerleştirdi. Silip süpürmeyi de yarın yapar galiba. Bende yarın hafta içine kuru pilav ya da nohut pilav yapıyım diyorum.

Kız yapışıktılar gündüz öyle resimleri atmadım

4 tane bak daha bugün doğdular
Hmm gördüm fotosunu, mâşâallah, Allah saglik versin hepsine İyi mâşâallah tüylü bunlar, böyle tüysüz yapışık yapışık dogmuyor muydu kediler?
Hepsini yiyebilir miyim.
Allahim ne güzel ince ince viyaklıyordur miyavlayamiyordur onlar simdi minnak minnak aaa gecen gun icimden geldi, yeni dogmus kedi videosuna baktım youtube'da veteriner videolari izliyorum deli gibiii
Çok teşekkür ederim benim liseye başladığım zamandan beridir var maalesef size de geçmiş olsun
Allah sifa versin canim, gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…