🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hep mı ağliiimmm😂😂😂zaten neşeliyim lise de müdür yardımcımız vardı bana hep derdi ki " Zerre kızım sen hiç değişme böyle kal çok güzel enerjinin var bunu sakın yitirme "derdi.
İnşAllah daim olsun canım evlenince de daim olur inşallah başlarda bi sömürüyorlar bilgin olsun yani 😂😂

İnşAllah daim olsun canım evlenince de daim olur inşallah başlarda bi sömürüyorlar bilgin olsun yani 😂😂
Hadi ya🙄onu da sömürenler düşünsün😂😂ben neşesiz falan olunca çok çekilmez birisi oluyorum böyle beş karış surat çatık kaş falan . Neyse ki ben teee anasınıfından beri hem okul/arkadaş ortamında hemde aile ortamında neşem ile bilinirim insan yedisinde neyse yetmişinde de odur derler inşallah öyle olurum🌼🌼🌼🌼🌼

Bugün naptım. Teyzemler kızları özlemiş onlar geldi. Annemler 12sinde gittiler. Önümüzdeki hafta bir günlük geri gelcekler.:)
Çamaşırlar yıkandı. Kuruyanlardan bi kısım kaldırıldı. Ispanak makarna tarhana çorbası yapıldı. Tatlı getirmişlerdi onu yedimm😋
Lavaboyu temizledim. Küçük daha bir düştü ayrılmıyor bacağımdan mememden:)
Sabah akşam egzersizi yapıldı. Mutfak toplandı dağıldı öyle kaldı :) artık yarın gerisini halledip çalıştırırım. Eşim alışveriş yaptı. Yerleştirdi. Silip süpürmeyi de yarın yapar galiba. Bende yarın hafta içine kuru pilav ya da nohut pilav yapıyım diyorum.
Annen gitmiş çalışınca bebeler nolcak canım kime bırakacaksın eşin mi silip süpürmeyi yapacak vay be 😂

Hadi ya🙄onu da sömürenler düşünsün😂😂ben neşesiz falan olunca çok çekilmez birisi oluyorum böyle beş karış surat çatık kaş falan . Neyse ki ben teee anasınıfından beri hem okul/arkadaş ortamında hemde aile ortamında neşem ile bilinirim insan yedisinde neyse yetmişinde de odur derler inşallah öyle olurum🌼🌼🌼🌼🌼
İnşAllah canım hep öyle ol kimse bozamasın🥰

Merhabalarr, bugün hep bi kosturmaca içinde gecti gitti. 20 aylık bi oglum var onu gezdirdik parka goturduk geldik elim kolum kalkmiyo :) Bi is yapmamanin dışında hergun kitap okumalıyım düşüncesini aylar sonra benimsemeye karar verdim. Isler artik yarina kaldi🙈

Merhabalarr, bugün hep bi kosturmaca içinde gecti gitti. 20 aylık bi oglum var onu gezdirdik parka goturduk geldik elim kolum kalkmiyo :) Bi is yapmamanin dışında hergun kitap okumalıyım düşüncesini aylar sonra benimsemeye karar verdim. Isler artik yarina kaldi🙈
Merhaba amann olduğu kadar boşver gitsin :KK70: :halay:kitap okuyordum sözde bugün 10 sayfa cezalı okuyacaktım bir uyku bastırdı bıraktım yatağa geçtim yarın 20 sayfa ceza 😂bugün okuduğum sayfa 7 sayfa olsun az da olsa okudum

X