🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Canım peki ne ile ovuyorsun lavaboları hergün kimyasal elleri biraz yıpratıyor ama senden heves ettim bu sabah ben de dişlerimi fırçayıp cildimi temizledikten sonra bir güzel ovaladım temizledim
Ya Maşallah ne sevimlidir onlar şimdi

Cinsiyetleri biraz geç belli oluyor

Ömürleri uzun olsun
Sağol canım teşekkür ederim heyecanlıyız şuan çok tuhaf yapışık birşeyler biraz Minnoşumuzu kıskandım eskisi gibi bizle çok oynayamaz yavruları var o bir anne artık

4 yavru kolay değil bakımı işi çok napsın

Zaman geçtikçe ben naptım başıma iş açtım diyebilir

4 yavru kolay değil bakımı işi çok napsın

Zaman geçtikçe ben naptım başıma iş açtım diyebilir
Bugün ben gidince bana bir bakışı vardı resmen yardım edin der gibi kardeşim karnına çok masaj yaptı ben de dedim seni yaramaz seni şimdi doğum kolay değil öyle işte dedim kafasını sevdim az önce aradım kardeşimi hala uyuyormuş akşam üzeri uğradım bebişleri altında kardeşim örtmüş üstlerini uyuyor yavrular da tepesine tırmanmaya çalışıyorlar

Yorgun düşmüştür tabi emzir emzir biz birinde bitiyorduk 4 tane

Ay biri biter diğeri başlar

Hiç yardım edemem deseydin bana mı sordun yaparken

Canım dürüst olmak gerekirse o an hangisi kolayima giderse bazen sivi el sabununu sungerime döküp bol köpüklü yikadigim da oluyor bazen cif bazen sirke bazen domestos. Yani o an ne ile yapmak istiyorsam öyle.
Muslukta su damlası görmeyi sevmiyorum temizledikten sonra kesin kuruluyorum.
Devamı gelir inşallah. İnanılmaz zevk alıyorum oranin son halini görmekten. Bir de her gün yıkayınca zaten temiz oluyor 2 dakika sürmüyor bile temizlemek her gün.

can09e selam canım İşe başladın bizi unuttun galiba
Selam canım.
Herkese merhaba. Okuyodum ama bıraktım çok sayfa vardı herkes iyidir umarım.
Bilmediğim şeyler vardır. Özet alırım yazmak isteyenden
Yok unutmadım tabi ama yoğunuz hep. Koşturmaca gidiyor. Hastalığım da ciddiymiş biraz. Tedavisi yokmuş tam olarak. Kalça ekleminde ve omurgada görülmüş diğer yerleri de tutmuş. Egzersiz ve ağrı kesici iltihap düşürücü ilaç verdi. Daha güçlü ilaçlar varmış fakat bağışıklık baskılayıcı olduğundan şu an düşünmüyorum vermeyi dedi, 6 ay sonra kontrol bakalım.
İnşallahh şifalandım.

Geçmiş olsun Rabbim şifasınıda verir

Canım Allah şifa versin, en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inşallah Benim tarafımda bilmediğin bir şey yok, her şey aynı çok şükür. Sen yokken kurabiye yapan yok topikte Her gün ev temizliyoruz falan işte

Yorgun düşmüştür tabi emzir emzir biz birinde bitiyorduk 4 tane

Ay biri biter diğeri başlar

Hiç yardım edemem deseydin bana mı sordun yaparken
Doğum başlangıcı biraz zor oldu yoruldu yavrum dedim zaten ah ah bak şimdi böyle doğumu zor kaçtın bi ara evden ama dedim öyle suratıma bakıyor
Çeşmeleri kireç sökücüyle yahut sarı güçle yapınca kurulamak istemiyor çeşmelerin parlaması çok hoşuma gidiyor benim de
Selam canım çok geçmiş olsun canım yeniden Allah şifasını da verir inşallah egzersiz verdiyse mutlaka yap canım ihmal etme seni seviyoruz unutma

Amiin amin canım çok teşekkür ederim.
Hep iyi yönde gelişme olsun inşallah:)
Aa olmuyor kurabiye pasta candır gerisi heyecandır.
Temizliği de abartmadan yapmak lazım tabi. Ben de temiz evde daha mutlu oluyorum:)

Sağol canım çok tşkler. Amiin. Yapıyorum. Hatta iyi hissedince bırakma dedi. Devamlı yap dedi dr.
Ben de sizi seviyorum

Rahatsızlığınız tam olarak nedir? Çok büyük geçmiş olsun

Meybuz
Bugün neler yaptın?
Akşam iş bırakmadan uyuyalım.
Niloyatospikk sari geçici kullanmadım sen deyince merak ettim bakicam yakin zamanda almayı düşünüyorum.
Bugün kayınvaldeme gittik sabahtan süpürge toz alma yapmıştım akşam eve gelince yemek bulaşık ev toplu şükür çamaşır attım makineye onlar çıkınca serip bulaşık makinesini çalıştırcam sadece

Meybuz
Bugün neler yaptın?
Akşam iş bırakmadan uyuyalım.
Niloyatospikk sari geçici kullanmadım sen deyince merak ettim bakicam yakin zamanda almayı düşünüyorum.
Ben de mutfağı toplu bıraktım ama süt kaynattım onu şişelere koymam lazım akşamdan derli toplu bırakınca sabah iyi oluyor kahvaltı hazırlarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…