🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şu saate kadar yaptıklarım.
Bulaşık 2 defa yıkandı hem sabah kahvaltısı hem öğle yemeği bulaşığı.
Makinada banyo sevgilerim var onlar çıkınca onları sericem.
Dun gece banyo yerlerini lavabolarini silip temizlemistim bugün de sevgilerini yıkayınca tertemiz oldu.
Evin heryerinj süpürdüm.
Sildim.
İki balkonu yıkadım. Camasir topladım onları ne zaman katlarim bilmiyorum.
Oyuncakları da biraz önce topladı çocuklar.
Şimdilik rahatım.
Dun tefriciye okuyacaktim okuyamadım. Onu okuyacağım şimdi.
Niloyatospikk dun sormuştun cevap vermeyi unutmuşum.
Dua grubumuz var canım ordan aldim 202 tane okumam gerek .
Dun şaka gibi 5 tane okuyup uyuyakalmışım çok yorulmuşum.
Bugün bitiririm inşallah. Esma cekicem bir de.

Vaaovv öğle yemeğini bile yemişsiniz çok hızlısınız

Gözünaydın Analı babalı büyüsün inş.adını ne koydunuz kaç tane oldu
Sağol canım 4 tane oldu 2 tane siyah 2 tane siyah beyaz benekli çok tatlılar ad koymadık daha öyle körpeler ki anne kedimiz yatıyor o kadar yorulmuş ki
Bende gittim arçeliğin şarjlı süpürgesini aldım adını şemsiye koyduk
Dyson alamadım içimde kaldı
İyi günlerde kullan canım olsun dyson myson farketmez
Evet anne olmak kolay değil rabbim isteyen herkese nasip etsinkaç tane yavruladı
Amin canım anne olmak kedi de olsa kolay değilmiş gözlerimle şahit oldum ilk defa böyle birşey yaşıyoruz öyle duygulandım ki anlatamam bi ara miyavlayarak bize baktı kız kardeşimin bacaklarının arasına kafasını koydu oturdu kardeşim karnına masaj yaptı daha önce kedi doğurtan arkadaşı da geldi bugün inanılmaz duyguluyum onu sokaktan aldığımda pindiricikti şimdi anne oldu ay ağlıcamçok duyguluyum ama gezmeye gittim nereye Uludağ'a resim çektim atıcam

Sizin nasıl geçti gününüz gezmeye çıkmak iyi gelmiştir
Maşallahın var canım süpersin
Akşam lavabo ovmaktan bahsettik ben de banyo dolabı raflarını aynayı sildim yerlerini sildim lavaboya ovdum hepsi bu

Sen ne büyük sevaba girdin Allah'ım razı olsun senden ve ailendenbende bir kere internette videosunu izlemistim resmen kıvranıyor kedicikcinsiyetleri ne

O kadar iyi geldi ki, resmen disarida yurumeyi özlemişim tabii çok uzun süre kalamadik ama olsun, resmen psikolojim düzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…