🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kendime verdiğim görev akşam yatmadan önce en az 15 dakika eve tüm odalara göz gezdirmek. Dağınıklık ve oyuncak ortada birakmamak.
Isteyen bu göreve dahil olabilir.
Bir de lavabolari ciflemek. Sabaha tertemiz ve içi huzurlu uyanmak için bunu yapmak istiyorum.

Kafamıza göre takılıyoruz canım plan program yok aslında sen bize öğretmen olabilirsin ben senin topiğindeki yazıları çok beğendim
Estağfurullah tsk ederim düşüncen için . Ama bu senin topigin ben sadece dusuncelerimi söylerim. Ne güzel emek vermişsin buralara kadar getirmişsin. Bu topikte güzel arkadaşlıklar edinecegimizi düşünüyorum.

Kızlar estağfirullah benim topiğim olarak adlandırmayın ben işlerimi çok aksatıyordum buraya yazmaya başlayınca biraz daha düzene oturdu isteyen arkadaş gelebilir ben açtım diye kural falan koymuyorum kızlar isterseniz siz de öneri sunabilirsiniz önemli olan hoş muhabbet işlerimizi yaparken birbirimizi motive etmek

Her gece yatmadan evvel lavaboları cifliyor musun maşallah o zaman
Akşamdan mutfağı ve oturma odasını toplu bırakmak hedefim ama şu mutfak bazen kalıyor onu rutine oturtmak istiyorum

Sen nerelerdesin yahu

Rica ederim gerçekleri söylüyorum bi akşam baya bunalmıştım sessizlikte okumuştum yazdıklarını

Sen nerelerdesin yahu
Sorma yahu eşime dışarı çıkalım dedim görümceme ev hediyesi alacaktık onu bakalım dedik ordan ikea koçtaş derken kızı da azcık oyun parkına götürdük sonra görümcemler kaynanamda mantı yapıyorlarmış siz de gelin hadiii ordan kaynanama oh be şükür eve geldim bu ay ki net paketim bitti yazamadım

Sana yeter ki evden çık desinlermaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…