🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok kız korona korkusu olsa kalabalık yerlere gidemem ki evde çok daralıyorum
Bilemedim. İnşallah atlatırsında kızına bir oyun arkadaşı yaparsın
Ay bitmesin internetin benim de bu ay hemen bitiverdi 10 GB sözde
Valla bitip gidiyor su gibi mübarek bir kaç ay sonra fatura sözleşmem bitecek o zaman hattı da değiştireceğim interneti bol olan bir paket yaparım ancak o zaman buraya rahat rahat girerim

Az önce annem dedi ki ; babanıza söyledim eve internet bağlatalım babamda demiş ki iyi olurama ne zaman olurneyse biraz içim rahatladı en azından instagrami silip buraya harcayabilirim tüm Internetimi

Selam kızlar birkaç gündür yazamadım ama boş da durmadım, günleri verimli geçirdim. Yaptıklarımı yazayım: banyo vc temizlemek, çamaşır asıp toplayıp yerlerine yerleştirmek, avizeleri silmek, bulaşık makinası boşaltmak, evi süpürüp silmek ve her gün kitap okumak
yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum

merhabalar, benıde aranıza alır mısınız:) günlerımı en verımlı geçırmem gereken zamanlar ve ben tembelleştım. motıvasyonunuzla kendıme gelmek ıstıyorum
Aaa o nasıl söz. İsteyen gelebilir bu topiğe hoşgeldiniz niloş senin adına konuştum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…