🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok kız korona korkusu olsa kalabalık yerlere gidemem ki evde çok daralıyorum 😔
Bilemedim. İnşallah atlatırsında kızına bir oyun arkadaşı yaparsın😘😍
Ay bitmesin internetin benim de bu ay hemen bitiverdi 10 GB sözde
Valla bitip gidiyor su gibi mübarek ☹️bir kaç ay sonra fatura sözleşmem bitecek o zaman hattı da değiştireceğim interneti bol olan bir paket yaparım ancak o zaman buraya rahat rahat girerim

Az önce annem dedi ki ; babanıza söyledim eve internet bağlatalım 😂babamda demiş ki iyi olur👏👏ama ne zaman olur🙄neyse biraz içim rahatladı en azından instagrami silip buraya harcayabilirim tüm Internetimi😂😂

Selam kızlar 🌸 birkaç gündür yazamadım ama boş da durmadım, günleri verimli geçirdim. Yaptıklarımı yazayım: banyo vc temizlemek, çamaşır asıp toplayıp yerlerine yerleştirmek, avizeleri silmek, bulaşık makinası boşaltmak😏, evi süpürüp silmek ve her gün kitap okumak☺️
yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum💐

merhabalar, benıde aranıza alır mısınız:) günlerımı en verımlı geçırmem gereken zamanlar ve ben tembelleştım. motıvasyonunuzla kendıme gelmek ıstıyorum
Aaa o nasıl söz. İsteyen gelebilir bu topiğe 🙂hoşgeldiniz 🌹🌺niloş senin adına konuştum ama 🙄

X