🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şuan karnım çok fena kazınıyor akşam yemeğinde çok az yedim verip yeniden geri aldığım şu yarım kiloyu vermek hedefte bakalım ne güzel 65 olmuştum halt yedim de o çikolatayı kaşıkladım duruyor mutfakta elimi sürmüyorum

Ya ben ne alaka ben niye rahatsız olayım . Çok üzüldüm yazdıklarınızı okuyunca bu kanıya nerden vardınız öğrenebilir miyim?
Üzülme kız Ben verimlilik olarak bunu okudum, şunu okudum diye yazınca, sen karşılık olarak "bu kadar cok dinî sey okumayin" gibisinden bi cevap yazmıştın sanki, ben de kendimi açıklama ihtiyaci hissetmiştim, sana açıklama yapmıştım. Sonra kimse rahatsiz olmasin diye sessizce usulca yazmayi birakmistim bu konuya.

Yok yok ben rahatsız olmuyorum herkes istediğini yazabilir sorun yok

Sabah eşim erkenden denize açılmak için gitti öğlene kadar bir halt tutama geri gel o balıktayken ben de aradım dedim ben randevu aldım KBB a gidicem hastaneye gittim doktor sinüzit yok dedi işitme testi yaptırdı sinüz filmi derken kulaklarımı da temizledi bakalım aksesuar olarak taktığım gözlüklere geri döndüm bakayım biraz takayım belki bu baş ağrısı biraz azalır şimdi evi süpürdüm azcık da silerim mutfağı topladım baya dağınıktı yarım yemekler akşama yemek yapmıcam işte böyle

He oldu ya bi arkadaş etiketlemiş profil kapalı diye açtım ben de geri önceden kapalıydı yine kapalı yapayım bari dedim kafama öyle estim yaptım bi nedeni yoktu
Evet bende seni aradım bugün diğer kullanıcıların yorumlarında belki oralarda bir açıklama yapmışsındır diye yoktun hiçbir yerde en son dedim ki birileri ile bir polemik falan mı yaşadı bu tospik dedim

Yok kız kimle polemik yaşıcam kendi derdim kendime yetiyor milletle uğraşacak halim yok bir de polemik benim karakterime ters ağız dalaşına girecek biri değilim ben sağol canım aradığın için işte panik atak böyle birşey bugün sözde birine ürün almaya gidecektim ama hastaneye gittim sabahtan da buraya girmek pek istemedi canım keyfim yoktu sen nasılsın neler yaptın

He biliyorum sen iyi bir insansın geçmiş olsun doktora gitmişsin ben rutin ev işleri yaptım biraz iğne oyası yaptım . Buraya 3 günden beri durmadan yağmur yağıyor bizde totoları devirip yatıyoruz malum yağmurlu hava da bir iş yapılmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…