🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .

Çok güzellermiş keşke bir tanesi kalsaymış Niloya. İşte ben de böyle diye diye ev kalabalık

Bugün biraz mutfakla uğraştım kavanozlar biraz yağ olmuş onları sildim kızımla balkonda biraz oynadık mutfağın yerlerini sildim markete gittim geldim şimdi oturdum
Oy ben mutfakta neler yapmadım ki mutfakta ki işlerimi bitirdim sonra baktım ki çaydanlık kireclenmiş durur muyum asla. Çaydanlığı suyla doldurdum içine de 3 avuç limon tuzu döktüm. Sonra akşam annem o su ile makarna yapmış nasıl ekşiydi makarna anlatamam annem gün boyu evde yoktu bilmiyordu çaydanlığın içinde ki suyun ne suyu olduğunu sağlık olsun aç kalmadık buna şükür

Kız ne dökmedin suyu az önce ben de limon tuzu attım 2 tatlı kaşığı tertemiz oldu dışını da parlattım mis

Ben de önceden çok alırdım öyle böyle değil şimdi de satıyorum tutamıyorum kendimi ama aldığım kurabiyeliği satmıcam
Herşeyi almak istiyorum herşey güzel geliyor gözüme . 2 hafta sonra evli olan ablama gideceğiz bekar olan ablam ile. Ramazan için mantı içli köfte vs. Yapacağız ablama malum küçük bebeği var . Velhasıl orada cok güzel züccaciye ürünleri satan mağazalar var oradan baya birşey almayı düşünüyorum

Ay Ramazana ben de erişte yapmak istiyorum bakalım bigün inşallah

Bizde ramazan için değil ama yaz için ıspanak koyduk dolaba. Güzel de oluyor dolaba birşeyler koymak. Canın isteyince veyahut misafir gelecek olduğu zaman iyi oluyor.
Ispanak koyanları duydum burada çiğ konuyo dimi peki yemeği de oluyor mu ben de koyayım bari ilk defa duydum

Ispanak koyanları duydum burada çiğ konuyo dimi peki yemeği de oluyor mu ben de koyayım bari ilk defa duydum
Biz başlıyoruz öyle koyuyoruz dolaba. Ama biz sadece cacıkta kullandığımız için haşlıyoruz. Valla onu çiğ koyanlara sorsan daha iyi olur. Ben ne dersem yalan olur

Biz başlıyoruz öyle koyuyoruz dolaba. Ama biz sadece cacıkta kullandığımız için haşlıyoruz. Valla onu çiğ koyanlara sorsan daha iyi olur. Ben ne dersem yalan olur
Yok canım ben bir de ıspanak koymayım hiç tıka basa dolu oluyor sonra aradığımı bulamıyorum onu da mevsiminde yiyelim gariii

2 tane patates haşladım kendime patates salatası yapmak için koca gün bekledi durdu salata yapmak için bi insan bu kadar üşengeç olur mu bu kadar sündük olur mu

Bugün de pek birşey yapmadan geçti mutfağı sildim kavanozları falan iyi oldu yok anlamıyorum tezgahın 1.5 metre uzağındaki kavanoz saat nasıl yağ oluyor anlamak mümkün değil dışı çok değişik yağ kaplıyor hepsini sildim fanusu da temizleyip balıkların suyunu değiştireyim birazdan kııııkkk deyip ölecekler o suda kaç gündür değiştirilecek beni bekliyor

Çok güzellermiş keşke bir tanesi kalsaymış Niloya. İşte ben de böyle diye diye ev kalabalık
Yaa bak ben bu mesajı da görmedim neden arada kaynıyor acaba ya
Evet canım güzellerdi bakıp bakıp iç geçiriyorum bi tanesini bari satmasaydım diye hele o altın varaklı olanın çeşmesini bile parlattırdım aynısı gel de bul şimdi
Aslında mutfağım dolaplarım büyük olsa bırakırdım ama mutfağım küçük ve dolaplarım az sata sata baya azalttım şimdi granit tencere seti almak istiyorum inan bir tane bile boş yer yok

Günaydınlar
Çok açım hemen kahvaltımı yapmalıyım
Artık ablam da evde iş bölümü yapacağız ona göre artık bulaşık mı yıkarım evi mi toparlarım bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…