🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Öyle bir yazmışsın ki sokaktan aldım bitliydi falan diye . Şimdi temiz evi var ve yavruları olacakmışben aglamayayimda kimler ağlasın anam
Evet kız onu almadan bir önceki akşam kardeşim internetten kedi sahiplenmek için arıyordu ailem de karantinadaydı ben de onların market alışverişini yapmak için evden çıktım marketin önünde süt içen bir kedi cadde araba bi geçse ezecek minnacık marketçiye sordum dedim bu buralarda mı duruyordu evet burda duruyor dedim alayım ben bunu ezilir burda çocuklara oyuncak olur aldım kutuya koydum annemlere götürdüm eşim tüy alerjim var evde istemem dedi kardeşim de kedi arayıp duruyordu eve aldık bir de baktılar bitli benim minnoşum Pet Shop a gittim dedim böyle böyle damla verdi dedi kafasına sür sakın ağzıyla yalayabileceği yerlere sürme kafasına sürdüm balkonda annemler karantinada eve de giremiyorum balkonda kediyle vakit geçiriyorum azcık azalmış baktık olmadı daha çok var vücudunda babam bir kez daha aldı sürdü kafasına sonra banyoda tarayarak yıkadı hepsi arındı pampacık oldu evimizin tontişi o şimdi geçen annem yataktan kalkmış annem daha yatağı toplamadan o geçmiş yatakta uyumuş annem o uyanana kadar yatağı toplamamış geçen erkek kardeşim sabah uyanmış sonra yeniden yatmak için yatağa geçmiş bir de bakmış onun yatağına geçmiş bir güzel uyumuş kardeşim de kanepeye kıvrılıp yatmış evin prensesi o

Kedi olasım geldi Allah razı olsun sahiplenmişsiniz yavruyu

Aman Allahım saat hangi ara bu kadar ilerledibenim gözler 21:30 dan beri uyku için hazır oldalar. Ama ben saati daha erken sanıp uyumuyordum. Hadi Allah rahatlık versin inşallah yarın sabah görüşmek üzere inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…