🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok gülüm iş yok letgoda al satçılık yapıyordum da korona geldi geleli satış matış yok
Halı sehpa fincan takımı züccaciye elektronik dışında çoğu şey
Yaa sende babamı görüyorum şuan yalnız bağımlılık yapıyor dikkat et. Babam da en son evde ki vestiyeri satacaktı zor tuttuk adamıama fotoğraf makinesi gitti onu kurtaramadıkbana diyor ki düşün bakalım evde satacak ne var diyor ne kaldı ki. 3 tane 2. El bozulmuş çamaşır makinesi Tamir edip sattıiyi para var ama

Bir ara zeytinyağı satmaya kalktı ama gıda ürünleri satmak yasak olduğu için satamadıbi üzülmüştü ki anlatamam

Bi ara annemlerin eve el attık babam sinirlendi ay iyi ki satmışım baya azaldı abuk subuk şeyler
Ama ben şahıslardan alıyorum çevreme satıyorum araba alıp satanlar var ya bunu eşya için düşün

Bi ara annemlerin eve el attık babam sinirlendi ay iyi ki satmışım baya azaldı abuk subuk şeyler
Ama ben şahıslardan alıyorum çevreme satıyorum araba alıp satanlar var ya bunu eşya için düşün
Babam dolap uygulamasını duymuş bir yerden. İşten eve geldi ablamla bana diyor ki hemen kendinize hesap açın iki tane olan herşeyin birini satın diyorpışşıkkkk bizi ne sanıyorsa adamcağız ben dolap uygulamasını indirdim bir tane daha mont aldım kendime tabi bundan haberi yok babamın

Abooo dolabı da mı keşfetmiş baban onun gard olanı var bende

Sosyal medya hesabının ismini yazsan bir sorun olur mu merak ettim neler satıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…