🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende diyorum neden erken uyanmış🤣günler uzuyor çocuklar yaz aylarında erken uyuyor erken uyanıyor😉😉
Erken mi uyuyor 12 de uyudu 😂tebetobis izliyoruz :uykucu:

Eklentiler

• IMG_20210311_091638.jpg
    IMG_20210311_091638.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba nasilsiniz? 🖐🏻🙂
Bugün, 2 haftadir almadigim tozları alsam süper olacak, artik almaliyim, yoksa 3 hafta mi oldu 🙄😂🤭🤫
Mıtfağı da toplamak gerek.
Baska iş yapmayacam.

Yeni ilacın ne inşallah iyi gelir ben de idare ediyorum işte
Dideral mış adı.
Psikolojik bi etkisi yokmus bu ilacin, kalpte kardiyolojide kullanilan bi ilacmis, ama cok hafif bi ilac oldugu icin kardiyologlar yazmiyormus bile, o yüzden bizim psikiyatr kullanıyormuş benim gibi vakalarda 😄

Dideral mış adı.
Psikolojik bi etkisi yokmus bu ilacin, kalpte kardiyolojide kullanilan bi ilacmis, ama cok hafif bi ilac oldugu icin kardiyologlar yazmiyormus bile, o yüzden bizim psikiyatr kullanıyormuş benim gibi vakalarda 😄
Geçmiş olsun Emma’cım. O ilacı biliyorum umarım iyi gelir, sıkıntılarından kurtulursun 🌸

İki gündür çok az iş yaptım kızlar. Evin durumu fena değil ama daha iyi olabilir. Eşim dışarıya çıkıp bir işi halletmemi istedi ama sanırım yapmayacağım, yağmur yağıyor:KK48: Oturduğum yerden kalkabilirsem bi banyoyu temizlemeyi düşünüyorum, ha bi de kek yaptım kızımla onu yiyeceğiz:halay:

İki gündür çok az iş yaptım kızlar. Evin durumu fena değil ama daha iyi olabilir. Eşim dışarıya çıkıp bir işi halletmemi istedi ama sanırım yapmayacağım, yağmur yağıyor:KK48: Oturduğum yerden kalkabilirsem bi banyoyu temizlemeyi düşünüyorum, ha bi de kek yaptım kızımla onu yiyeceğiz:halay:
Afiyet olsun canım bikaç gündür ben de yapmıyorum pek iş

X