🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bir montajın daha sonuna gelmiş bulunmaktayım umarım montajım bir sakarlık yaparak bir parçayı kırarak son bulmaz dedim ve sonunda başardım bakmayın kolay birşey gibi durduğuna bi parçayı yanlış takmışım çıkarırken anam koşalandıödüm koptu kırılacak diye kızım da kenarda heyecanla bekliyor zaten bu kız rallici olacak galiba ben böyle araba sevdası görmedim arkadaş ana babadan aldı herhalde bu sevdayı baba arabacı anne arabalara aşık bir insan çocuk bebekle oynayacak hali yoktu herhalde

Eklentiler

• IMG_20210306_164646.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210306_164619.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210306_164440.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20210306_164423.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 21
Yok vermedim canım tartıya çıkmadım 65.9 du işte
Verirsin inşallah yaabende diyet yapayım diyorum ama şuan kilom 57 daha da verirsem yanaktan gidecek biliyorum vaktim olsa gün içinde hareket yapardım sıkılaşmak için . Yada en azından bir spor salonuna yazılsam ama pandemi sürecinde biraz korkuyorum .

Sağlıklıysan hiç takma canım kafana boşver

Birde akşam yatmadan bir adet cevizi suya katıp sabah uyandığında aç karnına önce suyu içip sonra da cevizini yersen ve bunu düzenli olarak yaparsan da kilo verebilirsin. Ben yaz ayında bir hafta yaptım ve iştahimi acayip derecede kesmişti. Hatta yengem bu şekilde 1 ayda 10 kilo vermişti.

Oo maşallah annem onu kolesterolünü düşürmek için yapıyor

Bugün evi süpürdüm sildim
Mobilyaların aynaların tozunu aldım
Yemek dışarıdandı
Lavaboları ovdum
Bulaşık makinasını boşalttım
20 sayfa kitap okudum
11 sayfa Kuran okudum
Kızımla beraber yıkandık pampacık olduk
Bu halimize şükür yattım yatağıma
Allah rahatlık versin

Bu akşam yine sakarlık yaptım ayranı mutfakta bir güzel fayanslara döktüm başıma iş çıktı nazar nazar ay silince ne güzel temiz oldu dedim mutfağı da topladım derli toplu derkeennnnn hooopp ayran yere nasıl sinir olduğumu tahmin etmişsinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…