🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hemşire😍😍ama bu kararım sonucunda hiç destek görmedim. Sonra öğretmenlik istedim ama benim istediğim bölümlere ataması yok diye karşı çıktılar sonra da oy birliği ile beni muhasebe okumaya gönderdiler ☹️hiç sevmedim bölümü hala da sevmiyorum. Babam şuan bölümümü 4 yıllığa tamamlamamı istiyor ama yok kaldıramam o kadarını
Hemşire mi beni de rahmetli teyzem hemşireliğe puanı tutuyor hemşireliğe gidin diye tutturdu kuzenimle birlikte yok dedim ben iğne falan vuramam bana göre değil 😂

Yurtdışına gittiğimde kendimi ifade edecek kadar öğreneyim yeter ama kelimeleri çok unutmuşum hedef koyup hergün 100 kelime yahut 50 kelime başlasam iyi olur cümle kalıpları hiçbirini unutmamışım
Ya ben bu mesajı şimdi gördüm ☹️ yurtdışına mı gitmeyi düşünüyorsun 🤩bende çok isterim ama belki ileride 😉

Herkese günaydınlar 💜💜💜
Kahvaltımı yaptım kız Niloya peynirli omlet yaptım 🤩Allahimmm nasıl güzel oldu😄şimdi de evi toparlayıp bizim yöresel yemeğimiz olarak "yoğurtlu kömbe ve etli kömbe yapacağız "ve evde sadece 3 kişiyiz annem de ordu besleyecek kadar yemek yaptırıyor 😔

Herkese günaydınlar 💜💜💜
Kahvaltımı yaptım kız Niloya peynirli omlet yaptım 🤩Allahimmm nasıl güzel oldu😄şimdi de evi toparlayıp bizim yöresel yemeğimiz olarak "yoğurtlu kömbe ve etli kömbe yapacağız "ve evde sadece 3 kişiyiz annem de ordu besleyecek kadar yemek yaptırıyor 😔
Günaydın ❤️🎈
Oh mis afiyet olsun canım dün yedim omlet bugün ara veriyim 😁

Ellerine sağlık canım ayy ben de bir yığın çamaşır dürdüm bu akşam 😁

Tam benlik tammm afiyet olsun

Geçmiş olsun canım inşallah geçer alerjisi emziriyorsun ya biraz dikkat etmek gerekir bu konuda hiç bilgim yok emzirme bitince geçiyor mu?
Geçer mi bilmiyorum da en azından benim yediklerim onu etkilemez

Büyüdükçe geçebilir geçmeyedebilir diyorlar bakalım inşallah geçer diyorum 🤷‍♀️
İnşallah 🤲arkadaşımın 6 aylık bebeği var onda da bayaa bir alerji çıkmış ama doktor 1 yaşından sonra geçer demiş . İnşallah sizin yavrunuzunda öyle olur

Ders ile alakası olmayan bölüm arkadaşlarım işe başlamış ve bilanço düzenleyip Instagram da paylaşıyorlar 😭😭😭adaletin bu mu Dünya diyorum başka da birşey demiyorum😒 demek ki bu işler başarı ile olmuyormuş 😏bende yufka açıyorum 😂😂😂

X