🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Oooo çok iyi ben dün ev ile ilgili pek iş yapmadım bugünde yapmayı düşünmüyorum insanın en çok kendine nazarı değermiş derler senin ki o hesap olmuş

Güünnnnaaayyyydddınnnnnbugün enerjim yerinde çok şükür,erken yattım erken kalktımevdeki dağınıklığı da toparladıktan sonraaa kendime kahvaltı hazırlayacağımzaten yine amcam gelecekmişmodum bi düşmedi değil bu haberden sonra ama neyse ki tek geliyor en azından buna sevineyim

Günaydınnnnnn cimcimemmmmmm
Yenge yok desene hadi şükür

Burası da kırmızıya dönmüş
Günaydınlar bu arada
Bugün izin günüm, ev işi yapmayacağım.
Belki biraz kişisel bakım yaparım.
Oğlumla oyunlar oynadık.
Kitap okuyacağım.
1 sepet de çamaşır var katlayıp yerleştirsem çok iyi olacak. Başka da bir işim yok

Burası baştan beri kırmızı ama bu demek değil ki evden çıkma zorunluluğu olmayan insanlar evlerinde oturuyor. Valla millet çarşı pazar gezme derdinde

Kırmızıya döndüyse okullar yine kapatılacak desene yap boza döndü iyice benim de canım hiç iş yapmak istemiyor dün mecbur yaptım ne zamandır dip köşe silmemiştim yemeği yapsam yeter sanırım

Yasak olsa haftasonu zaten millet bime A101 e pazar arabasını alıp karı koca el ele gidiyor gören de sanki gezmeye gidiyor
Maalesef yasak var ama mesela akşam 21:00 dan sonra yasak var deniyor ama herkes o saatten sonra dışarıya çıkabiliyor akraba ve komşuya oturmaya gidebiliyor bunların olmaması gerek

Kırmızıya döndüyse okullar yine kapatılacak desene yap boza döndü iyice benim de canım hiç iş yapmak istemiyor dün mecbur yaptım ne zamandır dip köşe silmemiştim yemeği yapsam yeter sanırım
Hayırlısı bakalım. Bu sene neyse de seneye düzenli olur inşallah eğitim öğretim.. böyle tadı tuzu olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…