Nevreste'nin Mutfağı

lisaaaaaaaaaaaabelllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o nasıl bir sunumdur o nasıl güzel yemektir öyle BAYILDIMMMM meg paylasmasa bu güzelliği göremeyecektim

lisaaaaaaaaaaaabelllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o nasıl bir sunumdur o nasıl güzel yemektir öyle BAYILDIMMMM meg paylasmasa bu güzelliği göremeyecektim

sagol canimcimvalla guzelde oluyor biz severek afiyetle yiyoruz Allah Meg sekercigimden razi olsun yoksa aralarda kaynayip gidecekti benim domatesler

Eki Görüntüle 663004 yenirki bu:125:
not:sakın bunu evde denemeyin çok tehlikeli çoookk
Ayyy bu ne sahiden hiç hoş değilmiş
İtiraf et çok güzel görünüyor değil mi

evett bombaaa sakın yemetarifini yazmamışlarkii bende faceden buldum ama bildiğimiz poğaça hamurundan denene bilir herhalde
Evet poğaça hamuruyla yapılabilirAma güzel olmaz değilmi

Hiiiiiii
Yapıcam da yiycem de ben bunu :26:
Yapalım megim jaleda iyice çatlasın sonra

Mervem bence de mantık süper pratik..
Nevreste'nin de bu şekilde kolay mantı tarifi vardı sanki bir de..:44:
Evet canım kare kesilen mantı var acele mantı diye geçiyor

kızlarr bugun yemekte ne var tam ogle saatı ve ben cok acım =))
Henüz belli değil aslın da belliydi ama malzeme de eksik çıktı düşünüyorum

Nevoş azıcık diyet yemeklerde yap rejime girdik burada
Hep hamur yapıyorsun :26:

Tamam yazarım

Diyet yemeği sebze yemekleri mi olsunBaktın mı ilk sayfaya yok mu işe yarar birşey

Yok
El açması yapıyor bir de, ıslak sopayla döveceğim seni
Çiiiiibuuuuuuk rejim yemekleri üret kankana

Salatalar olabilir, bak artık kestiklerimi söylüyorum, patates, pirinç, makarna, beyaz unla yapılan herşey, tuz, asitli içecekler, meyve suları, şeker... Diğerleri serbest
Gerçi zorlanmayacağım çünkü içlerinden sadece patatesi ve meyve sularını severim, birde sütlü tatlıları Seyren'in yaptığı mandalinalı muhallebiyide yiyemeyeceğim, keseceğim kendimi :104::104::104::104::104::104::104::104::104::104::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95:

Jaledaaaaaaaa, seni de kınıyorum
Gerçi yarın sabah 2 dilim tam buğday ekmeğimin üzerine domates,sarımsak,kaşar üçlüsünü rendeler, fırında o havayı yaratır kendimi avuturum

Canım sen ozaman biraz karataya yakın birşeyler yapıyorsun

Kuru fasulye,nohut seversen çok güzel tok tutuyor tavsiye ederimMercimek çorbası,mercimeği fazla mercimek pilavı tabi bulgurla
Pırasa yapabilirsin ama pirinç ile değil bulgur ile
Bulguru 2-3 kaşıktan fazla yeme hatta mümkünse haftada 1-2 ye çünkü fena şişlik yapıyorSenin açıkmaman için et ,tavuk ve balığı öğünlerine eklemen lazımİşin zor tatlıyı tamamen kesersen bırakman kolay olacak 1 tane bile yersen olmaz cıssss

Gerçi yarın sabah 2 dilim tam buğday ekmeğimin üzerine domates,sarımsak,kaşar üçlüsünü rendeler, fırında o havayı yaratır kendimi avuturum
Evet bak o jaleda'nın eklediğinden daha güzel olurJaleda'nın eklediği hiç hoş değil bakma sen onaKahvaltı da yumurta yemeye çalış çok tok tutuyor..

nasil bir sey bu yaaadamak tadima oylesine hitap ediyorki..bunu ben yaparimda ,yerimde ama diyet sonrasi

hic guzel deegil demi,bende hic begenmedim ama iste bu kadari geliyor elimden bari 0.5 falan olsaydi ya arkadasim
ewett hiiç güzell değill bidaha yapmaaa

Hiiiiiii
Yapıcam da yiycem de ben bunu :26:
deneme diye yazdım ya oraya ne ayıp
offf be meg sekercim begendi ya yeter bu bana haset ve fesat demi jaleda kiskandi benim kizarmis domateslerimi
çokk ayıpp arkamdan çekiştirmece (1)
evet
hem fesat hem de haset jaledagil o
duymasın kendisi aman he
megggg :63. arkamdan çekiştirmece (2)
yok yok duymaz kendi aramizda konusuyoruz biz
tabe tabee duymamm ben siz devam edin arkamdan çekiştirmece (3)
evet güzel olmazzEki Görüntüle 663079
arkamdan çekiştirmece (4)

Nevoş azıcık diyet yemeklerde yap rejime girdik burada
Hep hamur yapıyorsun :26:
hiç yannii diyet yemekleri eklese kesinn diyete giricemde sırf o yüzden giremiyorum

cık cık cıkkk çok ayıpp arkamdan çekiştirmece (5)
hepsinii not ettimm siz yokkene hepinizin arkasından çekiştiricemm

Yok canım hiç çekiştirirmiyiz:18:

Ovvvvvvvv lisa annem ne yaptın sen ya harika görünüyor, ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…