Nevreste'nin Mutfağı

Burda değilken kilo vermiştim ne güzel bak şimdi direk senin konun gözüme çarptı abla...

Oy ellerine sağlık yyaaaağğğ tatlı tatlı ağzım sulandı

Canım domates salçasıyla karışık koyuyorum çok hafif acı oluyor
Üzerine tekrar yoğurt ekleyecek misin canım

Eklemem gerekiyo dimi böyle çirkin duruyo üzerine biraz daha sarımsaklı yoğurt ve havuç, patlıcan közlemesi, kırmızı biber, salatalık turşusu yeter dimi

Canım arkadaşım beğendin miBen hazır nadir kullanırım açma taraftarıyımPoğaça yapmaktansa yufka açmayı tercih ederimTabi ki ekle ne güzel olur

Çok beğendim canım benim, beğenmezmiyim, sen bol bol ekle, ben evlenirsem hep senden kopya çekeceğim

topicin hayırlı olsun canım yemek topiclerin kraliçesi ilan ediyorum seni :128:nevrim döndü nevreste neler yapmışsın öyle bayıldım tariflerin devamı gelsin mümkünse sıkı takipçinim artık:126:

topicin hayırlı olsun canım yemek topiclerin kraliçesi ilan ediyorum seni :128:nevrim döndü nevreste neler yapmışsın öyle bayıldım tariflerin devamı gelsin mümkünse sıkı takipçinim artık:126:

Canım çok teşekkür ederimTabi ki başladık arkası gelecek inşaallah allahın izni ile

Selamlar herkese düşündün taşındım neden benimde bir yemek topiğim olmasın dedim
Herkesi bekliyorumDostlar beni yalnız bırakmayın

nevosum sen naptin kiz manti,sarma,börekler,icli köfte icim gitti valla pcye yapisdim resmen

topicin hayirli ugurlu olsun marifetli kankam

ayyy maşallah yaaa ne kadar beceriklisiniz maşallah
tariflere bayıldım hepsi birbirinden güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…