Nevreste'nin Mutfağı

offff nevreste çok kötüsün,nasıl canım çekiyor

biz gölle deriz ve tuzlu yeriz.geçen de arkadaşım face'te koymuş,canım gitti.buğday bulsam yapacağım

Ablacım zahireciden alıyorum..Nohut,fasulye,bulgur satılan yerler var benim yaşadığım şehirde ordan alıyorum:26:Ama senin yaşadığın şehirde nerde olur bilmemMarkette de satılmıyor ki

ben küçükken babam buğday yetiştirirdi ve bir cins buğdaydan kışlık ayırırlardı.ben de bakayımzahirecilere de tek cins mi satılıyor oralada

Eline sağlık güzel görünüyo

canım iyi ki senle kardeş akraba komşu momşu değiliz ya

son yaptığın yemeklere baktımda kafayı yedim yemin ederim, eşin çok şanslı kıymetini bilsin

hımmm yerimmmm
çok güzek gözüküyor canım ellerine sağlık

Hazır kek ile pasta
Eski dostlar topiği kutlama pastası

Eklentiler

• $8.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 56
  • $3.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 71
  • $6.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 56
  • $4.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 62
  • $5.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 69
  • $7.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 62
  • $1.JPG
    131,6 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:

demek topikte konuştuğumuz öeşhur maklube bu süperr birşey bu kzıım yaaa en kısa zamanda denicem misafirlerime

kizlar resim baya karanlik cikmis artik iyice bakin ne oldunu cözün

Rabişim işyerinden göremiyorum rsimleri evden bakarım

Hazır kek ile pasta

işteee bizim eski dostlar topiğimizn 30.000. sayfa pastasıı nevoşomun ellerinden tabii kimin elinden olacak başkaa. Süpersin kızım yaa ama bak bensiz kesmek yok akşam beni bekleyn heee

Evet canım topiğimizin meşhur yemeği ilk ben denedim şiddetle tavsiye ederimÖlçüyü azaltabiliriz...
Evet kutlama pastamızEki Görüntüle 636117 Eki Görüntüle 636118

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…