Nevreste'nin Mutfağı

valla canım çiğ bişi olmuştu ve bırazda yanmıştı.aslında daha sonra onları haşlasaydık bıle olurdu heralde

Bak bilmiyorsan bilene sorÖyle mi diyorsun iki türlü de olur yani

Valla annem sürekli yapar buzluğa atarBelki yanlış hatırlıyorumdur haşlayıp kızartıyorda olabilir:26:Bana hep kızarmış şekilde getiriyorYarın sorim bi

herkesin bir yöntemı var işte
Evet öyle canım
Valla annem sürekli yapar buzluğa atarBelki yanlış hatırlıyorumdur haşlayıp kızartıyorda olabilir:26:Bana hep kızarmış şekilde getiriyorYarın sorim bi
Canım sor bilgilendir bizi olur mu
her gün güzel bişeyler yapmak zorundamısın Allah aşkına
canımı çektirdin yine
yerim ben sizi

Hoşgeldin canım afiyet olsun

ETLİ KURU FASULYE
2 bardak kuru fasulye
1,5 yemek kaşığı salça
1 domates
1 baş soğan
3 yemek kaşığı sıvıyağ
350 gr kuşbaşı et
Sıcak su
Tuz,karabiber

Kuru fasulyeleri bir gece önceden ıslatın. Ertesi gün suyunu süzüp yıkayın. Çelik tencereye rendelediğiniz soğanı koyun, şöyle bir döndürdükten sonra etleri koyun ve rengi değişene kadar soğanla beraber kavurun. Salçasını ve domates rendesini de ilave edin. Biraz da etle beraber çevirin. 1-1,5 litre kadar sıcak su ekleyin. kısık ateşte fasulyeler iyice pişene kadar pişirin. Ben vaktim olduğunda kısık ateşte 50 dk ila 1 saat arasında pişiririm mesela. Düdüklü tencerede yaptığım zaman süre kısalıyor tabi. Ayrıca fasulyeden fasulyeye su çekmesi değişeceğinden arada kontrol edin suyu azaldıysa sıcak su ilave edebilirsiniz..Afiyet olsun.

Offfff canım çektii...Hemen yarın kuru fasülye yapmalıyım...
Ellerine sağlık canım...

Gözdoşum çorba yapmış ellerine sağlıkkkkk kuzummmm ne güzel olmuş öyleeee
Sağol ablacığım, demekki bende ışık gördün sen
Seda sen bir harikasın, dalga geçiyorlar benimle ama görür onlar azim edip başaracağım
Rica ederim, dalga tayfasına uyma sen nevoşum onlar benimle bu konuda uğraşmayı severler bilirsin

nevresre topiği kapatıcam demişsin nedenini öğrene bilirmiyim:26:
ben kendi adıma konuşayım kapatmandan yana değilim daha yeni başlamıştın güzelde bir topik oldu lütfen kapatma

Benim hamaratlığım karşısında dayanamadı

Nevro'nun Topici de Varmış Şimdi Gördüm Hayırlı Olsun Balım

heheee keklendim desene:86::86::86::86::86::86::86:
Benim hamaratlığım karşısında dayanamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…