Nevreste'nin Mutfağı

valla canım çiğ bişi olmuştu ve bırazda yanmıştı.aslında daha sonra onları haşlasaydık bıle olurdu heralde:KK70:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

Bak bilmiyorsan bilene sor:KK52::KK52::KK52:Öyle mi diyorsun iki türlü de olur yani:KK34:

Valla annem sürekli yapar buzluğa atar:KK9:Belki yanlış hatırlıyorumdur haşlayıp kızartıyorda olabilir:26:Bana hep kızarmış şekilde getiriyor:KK1:Yarın sorim bi:KK52:

herkesin bir yöntemı var işte:KK52::KK52::KK52:
Evet öyle canım:KK16:
Valla annem sürekli yapar buzluğa atar:KK9:Belki yanlış hatırlıyorumdur haşlayıp kızartıyorda olabilir:26:Bana hep kızarmış şekilde getiriyor:KK1:Yarın sorim bi:KK52:
Canım sor bilgilendir bizi olur mu:KK16:
her gün güzel bişeyler yapmak zorundamısın Allah aşkına
canımı çektirdin yine
yerim ben sizi:KK56::KK56::KK56:

Hoşgeldin canım afiyet olsun:KK56:

ETLİ KURU FASULYE
2 bardak kuru fasulye
1,5 yemek kaşığı salça
1 domates
1 baş soğan
3 yemek kaşığı sıvıyağ
350 gr kuşbaşı et
Sıcak su
Tuz,karabiber

Kuru fasulyeleri bir gece önceden ıslatın. Ertesi gün suyunu süzüp yıkayın. Çelik tencereye rendelediğiniz soğanı koyun, şöyle bir döndürdükten sonra etleri koyun ve rengi değişene kadar soğanla beraber kavurun. Salçasını ve domates rendesini de ilave edin. Biraz da etle beraber çevirin. 1-1,5 litre kadar sıcak su ekleyin. kısık ateşte fasulyeler iyice pişene kadar pişirin. Ben vaktim olduğunda kısık ateşte 50 dk ila 1 saat arasında pişiririm mesela. Düdüklü tencerede yaptığım zaman süre kısalıyor tabi. Ayrıca fasulyeden fasulyeye su çekmesi değişeceğinden arada kontrol edin suyu azaldıysa sıcak su ilave edebilirsiniz..Afiyet olsun.
$P1150491.jpg $P1150489.jpg $P1150487.jpg

Offfff canım çektii...Hemen yarın kuru fasülye yapmalıyım...
Ellerine sağlık canım...

Gözdoşum çorba yapmış ellerine sağlıkkkkk kuzummmm ne güzel olmuş öyleeee :KK9::KK9: :KK16:
Sağol ablacığım, demekki bende ışık gördün sen :KK19:
Gözdoşş bu nee kız maşallahhh senin topikte uyduruktan çorba yapıcam dediiğin bu muydu kızım aferin sana yaa çok güzel gözüküyor yarışmaya katılsaydın keşkeee :KK52:

Kızım o kendini aştı bilmiyor musun sen dün akşam izmir köfte yapacaktı gelişmeler var umutluyum bennn :KK9::KK9::KK9: bak ağabeyinin bile görüşlerini değiştirecek bu azşm varrr :KK34:

o kadar yaniii ilk yapışın böyleyse sonrakiler düşünemiyorum içindeki cevheri çıkar Gözdoşumm hazı evdeylen geliştir bu konuda kendini damat adayımız görsün marifetlerini :KK9:

sen aklına koydun mu herşeyi yaparsın kızım korkulur sendenn solalr geçersin valla. :KK53:
Seda sen bir harikasın, dalga geçiyorlar benimle ama görür onlar azim edip başaracağım :KK52:
Ellerine sağlık canım:KK56:
Bu tarif çok güzel canım defalarca yaptım:KK34:
Evet haklısın annene en güzellerini yap:KK48:

:KK9::KK9::KK9:Ellerine sağlık çok ama çok memnun oldum:KK19::KK19:

Canım ellerine sağlık devamını bekliyorum:KK54:

:KK5::KK5::KK5:Topiği kapatacağım:KK14:

:KK9:Canımsın :KK48:
Rica ederim, dalga tayfasına uyma sen nevoşum onlar benimle bu konuda uğraşmayı severler bilirsin :KK52:

nevresre topiği kapatıcam demişsin nedenini öğrene bilirmiyim:26:
ben kendi adıma konuşayım kapatmandan yana değilim:KK16::KK16::KK16::KK16: daha yeni başlamıştın :KK19:güzelde b:KK19:ir topik oldu lütfen kapatma:KK19::KK19::KK19::KK19:

Benim hamaratlığım karşısında dayanamadı :KK51:

Nevro'nun Topici de Varmış Şimdi Gördüm :KK1::KK16::KK31: Hayırlı Olsun Balım :KK19:

Çok sağol canım senden de paylaşım bekliyorum:KK16:

Canım:KK19::KK19:

Canım şaka yapıyorum:KK34:Çorba ekleyen arkadaş tarih yazmış aramızda şakalaşıyoruz:KK19:
Daha çok ekleyeceklerim var:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52:
Canım yaprak tuzlu oldu demişsin ya ben akşamdan suya koyuyorum birkaçkez suyu değiştiriyorum ozaman tuzu bayağı gidiyor:KK19:
heheee keklendim desene:86::86::86::86::86::86::86:
Benim hamaratlığım karşısında dayanamadı :KK51:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X