Nevreste'nin Mutfağı

$ii.jpg $12 (2).jpg Milföy ile bunlarıda tavsiye ederim..Topicte var ama bulamadım:KK17:

Ay canım uğraşmışsın benim için,çok teşekkür ederim :KK17:

Az kaldı ya stres yaptım ne yapsam diye,aklımda birkaç çeşit var kesin yapacaklarım arasında...Bigüne sıkışırmak istemiyorum hepsini, iki gün önceden pastanın kekini yapsamda buzluğa atsam bişey olmaz dimi,bigün önce de çıkartıp,süslemesini yaparım :KK56:

Umarım güzel olur hepsi :KK16:

nevreste bak bunu biliyorum ve yapıyorum
çok ezzetli oluyor benimde en sevdiğim yemeklerden biri
ellerine sağlık
Teşekkürler canım:KK16:
daha yeni kalktım sofradan ama sen bana naptın nevreste hepsi nefis görünüyo:KK56:
Eline sağlık canım:KK56::KK56::KK56:
Tamam canım,ben zaten nerdeyse baştan beri bakıyorum o güzel yemeklerine :KK56: Şimdi ilk sayfadaki tariflere göre tekrar bakıyım linklere...Verdiğin linkede bakayım...Börekte aklımda zaten,yapacaklarım arasında el açması börek var,senin tarife de bakayım...Sağolasın canım :KK16:

Ayrıca yaprağı bu sene öyle deniyim bende :21: :21:

Tamam canım bak bulamazsan ben yardım edeyim:KK19:İlk sayfayıda bayağıdır güncellemedim güncellesem iyi olacak:KK17:
Yaprağı tavsiye ederim..:KK34:

Ay canım uğraşmışsın benim için,çok teşekkür ederim :KK17:

Az kaldı ya stres yaptım ne yapsam diye,aklımda birkaç çeşit var kesin yapacaklarım arasında...Bigüne sıkışırmak istemiyorum hepsini, iki gün önceden pastanın kekini yapsamda buzluğa atsam bişey olmaz dimi,bigün önce de çıkartıp,süslemesini yaparım :KK56:

Umarım güzel olur hepsi :KK16:

Yok canım olur mu ne yaptım:KK19:
Olur canım:KK34:Eminim çok güzel olurlar:KK56::KK16:Paylaşırsan yaptıklarını sevinirim:KK54:

Bak canım milföylede bir şeyler yapabilirsin:KK56:Talı olarakta elmalı milföy yapabilirsin.:KK56:
http://www.kadinlarkulubu.com/gurme-oneriyor/615626-farkli-mutfak-sunumlari-13.html bu linkteki tariflere bakmanı tavsiye ederim:KK34:

Harika şeyler canım,özellikle farklı şekil ile kek yapma varya onu çok sık görüyorum ve denemek istiyorum,aklımdaydı ne zamandır...Onu bi evde deniyim ben,olursa eğer buzluğa atarım,ogün kremayla süslerim,beceremezsem de biz yeriz eşimle :KK53: :KK53: Diğerlerine de bakayım,sağol canım :KK56:

Harika şeyler canım,özellikle farklı şekil ile kek yapma varya onu çok sık görüyorum ve denemek istiyorum,aklımdaydı ne zamandır...Onu bi evde deniyim ben,olursa eğer buzluğa atarım,ogün kremayla süslerim,beceremezsem de biz yeriz eşimle :KK53: :KK53: Diğerlerine de bakayım,sağol canım :KK56:

Tamam canım kolay gelsin:KK16::KK34:

:KK14:Ben şu şu yaptığın büüürek varya ondan istiyom gece gece karnım zil çalıyor.:KK56::KK56:
Hem bak uslu uslu duruyorum proferolde alabilirmiyim kine:KK55::KK55: aaan aaaan düüüüt(oğlumun repliği)ay bir ses daha var ama harfler kelimeye dönüşmedi lügatımda:KK1::KK52:

:KK14:Ben şu şu yaptığın büüürek varya ondan istiyom gece gece karnım zil çalıyor.:KK56::KK56:
Hem bak uslu uslu duruyorum proferolde alabilirmiyim kine:KK55::KK55: aaan aaaan düüüüt(oğlumun repliği)ay bir ses daha var ama harfler kelimeye dönüşmedi lügatımda:KK1::KK52:

Bende acıktım ama birşey yemiyeceğim:KK5:Gel en iyisi biz kaçalım sonra birşeyler yiyeceğiz:KK9::KK19:

Bende acıktım ama birşey yemiyeceğim:KK5:Gel en iyisi biz kaçalım sonra birşeyler yiyeceğiz:KK9::KK19:

:KK25:Sanırım kaçmak en doğrusu Nevoşum.:KK55:Atla süpürgeme dolaşalım biraz.
Bende yemek istemiyorum tam teşekküllü olmasada diyetin (diy)ine:KK51: başladım sporda yapıyorum 1 saat mayo bikini hayalim yok ama pantolonlarıma sığma derdindeyim:KK52::KK37:

X