Nevreste'nin Mutfağı

Teşekkürler canım Ne zaman başlıyorsun diyete sarmalar bitti mi

valla harikasinbende seviyorum zayifligi ve en dogrusunu yapiyorsun simdiden erken onlemini alarak.tabi bildigin,kolay yaptigin,sana kilo verdiren diyeti secmen en dogrusu.valla 3-4 u verirsin 1 ayda ...2 ayda yaparsan 8-9 gider canim..hadi bakalim kolay gelsin hemsolarin en tatlisi

Teşekkürler canımEvet önlem almak lazım ucu kaçmasın

yaa canım çok cheescake çekiyo ondan sonramı başlasam acep yok yok yapmayacam. kararlıyım. akşama yarmalı yoğurt çorbası yapacam bi tabak ondan yerim sadece .

Ben nerdeyse 6 aydır şunuda yapayım bunu da yapayım diye bekledimYoksa bu 3 kilo yazdan kalmaKararlı olalım başlayalım canım sonra katlanmasınAma ben yine sarmalar dolmalar börekler yapmaya devam edeceğim Benden başka 4 kişi var evde onları da diyete sokamıyorum

diyet irade işi. inşallah iradeli olabilirz. peki neler yiyosun diyette. mönünde neler oluyo:44:

diyet irade işi. inşallah iradeli olabilirz. peki neler yiyosun diyette. mönünde neler oluyo:44:

İnşaallah canım
Canım ben 1.5 yıl önce karatay diyeti yapmıştım çok memnun kalmıştımTekrar onu yapmaya karar verdim en azından bildiğim ve bana uyan diyet
Şeker ,un ve unlu gıdalar,pirinç,mısır,patates ,makarna ,katkı maddeli gıdalar yasak
Kahvaltı da yumurta (her şekilde),peynir,zeytin ve kavrulmamış -tuzsuz fındık fıstık badem yiyorum
Öğlen dün mercimek çorbası ve yoğurt yedim
Akşam da barbunya ve yoğurt yemiştim hiç açıkmadımTatlı olarak 3-5 dut kurusu aldımKayısı,incirde olabilir
Bugün akşam ise tavuk sote ve yoğurtlu patlıcan-kırmızı biber salatası yiyeceğim

patatessiz ve pirincsiz yapamayanlar napcak benim gibiler mesela

Bayılırım zeytinyağlı barbunyaya Eline sağlık nevoooş

dartlum ellerine saglık sanırım ilk dafa görüorum pırasa dolması:26:

ellerine saglık canım cok güsel görünüor bende yapıorum bu kekden ama hiç yag koymuorum diger magzemelrimiz aynı

ellerine saglıkk bayılırımm enginar dolmasına annemde yapmıstı bugünn

Enginarın bu halini hiç yemedim, tadı nasıl acaba :26: Görüntüsü çok ihtişamlı da

normal dolma içi en ginarın içine dolduruorsun canım kabuklarınıda sıyırarak yiyebiliorsun dene mutlaka lezzetli oluyor

ellerine saglık canımm çok severiz barbunya ya ya yazdan dolaba doldururzz

Çok değişik bir yemek olmuş hiç yemedim böyle tadı nasıl oluyor peki,ellerine sağlık canım ne güzel olmuş

Offfff nefiz gözüküyor maksimm ellerine sağlıkkk

anladım canım, pek bana uygun değlmiş ya. düzensiz yiymo ben. kahvaltı hafta içi ya simit, ya tost, öğlen makarna yada hazır bişyeler, yada evde ne yemek varsa akşamda yemek ama bu ara ekmek çok canım istiyo. pofff

bende makarnasız yapamam

Canım diyet yapıyoruz birşeylerden feda etmemiz lazım yoksa bende severim patates,pirinç hatta bulguru ama yasak
Bayılırım zeytinyağlı barbunyaya Eline sağlık nevoooş
Teşekkürler canım
Teşekkürler canımNe güzel benim eşim pek sevmiyor dün ilkkez iyi yediBezelye ilede arası yok o yüzden pek yanaşmıyor dolaba koymaya bahaneler uyduruyor..Yoksa ne güzel olur
Evet canım çalışınca zor

Makarnayı bırak kahvaltı sorun olur senin için öğle yemekleride

ne yiyosunuz siz yine gecenin bu saatindee
oo gördüğümm mamaalrı görmezden geliyorum:104::104::104: hııhhh size yapamamışsınız işte olmamamışşşşş:100::100::100::100::100:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…