Nevreste'nin Mutfağı

evet canım aynen öyle denemeden bilemeyizyaptıkça güzelleşiyor
Bende 31 yaşındayım

günaydın canım
tek kelime ile süpersin 31 yaşında ve bu kadar hünerlisin

ben yemek yapmayı çok severim ama sizin kadar yapamam sanırım

ama tariflerinizi fırsat buldukça deneyeceğim

aslında en çok içli köfte yapmayı isterim ama hiç beceremiyorummmmmm

Hoşgeldin canım teşekkür ederim
Canım ben de yaptıkca düzelttim herşeyiÖzellikle içli köfte ilk denemelerde ne yazık ki olmuyor denedikçe güzelleşiyor..Eminim sen de yaptıkca düzeltecek ve daha iyi becereceksin

bunu deneyeceğim. tabii hamuru ben yapamam. buradaki yufkacı su böreği yufkası satıyor.onu alıp bu tarife göre yapacağım. çok severim. ellerine sağlık .

Hemsoom ikizlerin gecmis dogumgunu kutlu olsun saglikla,sihhatle nice guzel yaslari olsun guzellerin...yine harikalar yaratmissin.aslinda hepsine tek tek alinti yapacaktimda sayfalarinda cok yer kaplamamayim dedim

Ellerine saglik hemsom,tabi ya en sagliklisi,en guzeli.icinde ne oldugunu bilmeden aldigimiz yerine boyle evde temiz temiz yapip cocuklarada en guvenilir sekilde yedirmek gerekiyor..

bu nasil birseydir yaane kadar zor ne kadar ugrastirici ama benim hemsom yapmis iste vallagercekten cok guzel gorunuyor,ben bunu yerim soyleyeyimellerine saglik canim hemsom

Teşekkür ederim hemşom
Evet canım çocuklar için her zaman katkısız olanını tercih ediyorum yada etmeye çalışıyorumBazen çevremdekiler abarttığı mı söylerler ama ben bunun meyvesini ilerde yiyeceği mi düşünüyorum
Açma kısmı değil de haşlama kısmı biraz sinir bozucu yırtılıyor ama pişince hepsi ortadan kayboluyorAhh keşke imkanım olsa da yapsam sana ikram etsemTeşekkürler canım

sen varyaa çookk fenasınnn çokkkbukadar becerikli olma bak kadınlığımdan utanıyorum burda
bu yapılırmı benim gibi zayıf incecikk bir kadına
çooook güzel görünüyo çoookk şöyle elimi daldırdım ekrana belki alabilirim diye ama cıkk

Teşekkürler canımYapıyorum kendi çapım da birşeyler
İncecik,zarif benim arkadaşım

eminem yakalandın
ben acıktım da kolayca bişeyler yapim diye geziniyorum
hehe yakalndımmı
tabi yakalrsın mervem senin benim gibi sorunun yok ye iç kilo almaya bak sen istersen benim şu fazla olan 5 kilocuğumu sana ücresiz devredebilirim
Jaledanın benim gibi bir takipcisi daha varmışDiyeti unutup böreklere bakıyordu ben şahidim

yalaannnnn böreklere sadece göz ucuyla baktımm:18:
şimdi önüme bir tabak koysan bile dönüp bakmaamm:125::125::125:

Verebilme imkanı olsa ne güzel olur isteyenlere 3 kilo da ben verirdim

Tabi tabi yemezsin ben bilirim

ben alırım fazla kiloları hem de seve seve
ya ben daha da acıktım cok da üşendim yapmaya tavuk sarmasına bayıldım t. göğsüm olaydı keşke :26:
börekler pastalar.... Allahhhhh ben burdan gidiyorum ya

Tamam jaleda ile biz sana kiloları verelim

Teşekkürler canımKilo problemin yokmuş gel ara sıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…