Nehirnilin çeyizcikleri :)

Anem ne çabuk buldun kız İkizim benim:13:Fiyatı ne kadarmış beğendim fiyatından haberim yokçok güzel ama değilmi bayıldım istediğim kapaklı kahvaltılık kapları var onlarda gri onlarla çok uyumlu olur sanki

İnternet benim işim diye boşuna demiyorum

:13:

Minimum gördüğüm fiyat 32 TL di canım. Ama detaylı bakmadım sadece resimi alıp çıktım Başka bir sitede de 37 TL yazıyordu

Evet kuzum öyle bir kahvaltılık alacaksın harika bir uyum olur

Fiyatı biraz varmış evet neyi beğensem pahalıİşte bu hayalimdeki takım 4 tane küçük bir tane büyük parçası var jumbonun ürünü fiyatı tuzlu olmasa ah hemen alıcam 110 TL

Hımm ilk defa gördüm canım Enteresan geldi biraz

Benim kahvaltılık konusunda kafam biras karışıkta :44: Acıcık daha düşünüp ona göre alacağım sanırım

Fiyatıda pahalıymış kıs Yok yok alma sen bunu Acıcık ucuzlasın öyle al. Bu fiyata kaç tane kahvaltı takımı alırsın :26:

Tipi kötümü geldi kız Benimde karışık almadım böyle takım yapmaya çalışıyorum işteUcuzlamaz bu hep aynı jumboda bir şey ucuzlamıyor batırdı beni zaten:26:Çıkıyorum şimdi kuzum akşama girersem su bardağını ekleyeceğim

Son düzenleme:

Albenisi yok kuzum. Yani heyecanlanmadım görünce. Kalbim pır pır etmedi

Tamam kuzucanım görüşürüz. Bende yarın bakarım artıkın

Albenisi yok kuzum. Yani heyecanlanmadım görünce. Kalbim pır pır etmedi

Tamam kuzucanım görüşürüz. Bende yarın bakarım artıkın

Sade düz bir şey işte Hafıza aktarma şeysini bulamadım kahve yanı su bardağı başka güne kaldı bulursam ekleyeceğim resmini bir bulamadım

Günaydın canım evde annemlerin önceden aldığı bardaklarımı da ekleyeyim babam benzin ofisinden hediye olarak getirmişti o da çeyiz dimi

Bizde de öyledir kuzum annem artık bitti tabak çanaktan hediye ne gelse bana ayırıyo çeyiz diye

Biz evimizi yeni aldık 1,5 sene olacak Allahın izniyle. Eve gelen tüm hediyeler özellikle mutfak eşyaları şuan benim çeyiz kolilerimde

E sizde de öyleymiş baksana

6 lı paşabahçe kare meşrubat bardaklarım

Renk olarak biraz daha saks mavisi gibi duruyor bende ki

Eki Görüntüle 1050251

6 kişilik çay bardağı,6 kişilik çay tabağı ve 1 şekerliğimiz

Eki Görüntüle 1050535 Eki Görüntüle 1050536

Bardakların, şekerliğin mikemmel

Güle güle, mutlulukla kullanmak nasip olsun inşallah

şekerliğin desenisinden bendede var a101 e gelmişti bardaklarıyla beraber almıştım. şekerlik için çook küçük, bende reçel koymayı düşünüyorum hem kapaklı, çok kullanışlı olur zannımca

Oyy boncuğum çok teşekkürederim beğenmene çok sevindimAmin inşallah hepimize nasip olsunBende sanırım reçellik olarak kullanırım ya da ek olarak diğer şekerliğimin yanına koyarım bazen fazla kişi olduğunda 1 tane daha şekerliğe ihtiyaç oluyor ya gerçi henüz diğer şekerliğim ortada yok onuda buliciğim

Rabbim huzurlu oturmayı nasip etsin kuzum Bize pek hediye gelmiyor bu aralarBardakları kaptım ama anannemde daha doğduğumda 6 tencere almış 1 çift kişilik bornoz almış düşün çok eski modeli ama alıcam yanıma tabi tencereyide alırım sonra anneme veririm çelik set o kadar tencereyi napıcam ben 2 tanesini alırım sürekli kullanacağım makarna çorba tenceresi falan yaparım 2 tanesi anneme geri iade Çok fenayım ya

Allah razı olsun canımmm aminnn

Bende bazı eşyalarımı öyle yapacağım gibi Annemde yok verme diyor bana ama düğünden sonra hooppp geri iade anneme

Allah razı olsun canımmm aminnn

Bende bazı eşyalarımı öyle yapacağım gibi Annemde yok verme diyor bana ama düğünden sonra hooppp geri iade anneme

Şimdi götürmesem kırılır anannem kıyamam heveslenmiş almış modasında değilim ama insan kendi seçsin kendi alsın istiyor işte ben öyle yapmayacağım çoçuğuma kendi alsın herşeyini geri vericem kaçarı yok alacaklar

Evet canım belli renk düzenine göre alıyorsun çünkü. Sende dediğin gibi gönlü kırılmasın çaktırmadan bir iki al gerisini anneciğine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…