neden yalan söylüyor

Kendi içinizde kaygı yaşıyor olabilirsiniz ama birisi için kendinizi germenize ve ilişkinizi zedelemenize gerek yok. Erkek arkadaşınız belki sizin kıza mesafenizden dolayı kıskandığınızı düşünmüş ve bunun için saklamış olabilir ama. Belki benim gibi aman sorun çıkmasın düşüncesiyle hareket etmiştir.
Zaten başka bir niyet varsa arada siz ne yaparsanız yapın engelleyemezsiniz. Her şey olacağına varır.

Bi salın insanları
Karşı cins ile normal arkadaşlıklar kurulabilir
Her arkadaşlığın altında bir şey aramayın
merhaba burası duyar kasma yeri değil hepiniz bir anda toplandınız ama karşı cinsten birçok arkadaşı var sevgilimin merak etmeyin sizin kadar dert etmiyor o özgürlüğünü özgür çünkü. okumadan anlamadan arkadaşlık falan demeyin iyi geceler duyarınızı başka yerde kasın

ben çelişmiyorum siz açık arıyorsunuz. kız sırf benim de kutlansın diye kutlyor benim sevgilim de o kutladı ayıp olmasın diye gidip yazıyor iyi ki doğdun diye bunda bir şey yok. sadece niye atmadım dedi onu sordum burda ama işitmediğim kalmadı. bende o potansiyel falan yok olsaydı çıkarırdım ama çıkarmadım

teşekkür ederim size.. ve sizi seviyorum iyi geceler diliyorum

Sizi tanımıyorum neden açığınizi ariyayim açtığınız konunuzdan çıkan anlam bu ben yanlış anladım desem tamam diycem ama herkez aynı yorumu yapmış.

hoşlanmadığınız için muhtemelen sorun yaparsınız olarak görmüş ve başta atmadım demiş. bende ne gerek varsa kısmına takıldım çünkü siz onun arkadaşı ben görüşmüyorum ama isterse görüşebilir demişsiniz ama doğum günü için ne gerek varsa diyorsunuz. zaten sizin muhtemelen ne gerek varsa diye düşüneceğinizi bildiği için başta kendini mecbur hissetmiş. sonuçta arkadaş, artık çok görüşmüyorsa da doğum gününü kutlaması normal sizde bunu savunuyorsunuz zaten. o yüzden yalan söylemesinin altında çok büyük bir şey olduğunu düşünmedim

Kızla görüşmüyor bile sadece doğum gününü kutluyor. Ama bundan bile rahatsız oluyor, rahatsız olduğunuzu hissettiriyorsunuz. Sonra da neden yalan söyledi diyorsunuz. Huzursuzluk yaşamak istemediği için bunu sizden saklıyor

Bence meseleyi önce kendi içinizde çözün. Sevgiliniz olması onun yerine karar vereceğiniz anlamına gelmiyor. Arkadaşının art niyetli olduğunu düsündünüz ve bunu ona söylediniz ya da hissettirdiniz. Ancak konuşup konuşmayacaklarına siz karar veremezsiniz. Kızdan siz hoşlanmıyorsunuz ama erkek arkadaşınız dogum gununun kutlanmasından ya da onun dogum gununu kutlamaktan rahatsız değil. Rahatsız olsaydı kutlamazdı zaten.

Hiç görüşmüyorlar sadece dogum gunu kutluyorlar demissiniz ama belki de görüsmeme sebepleri de sizin huzursuz olmanız. Senede bir kutlanan doğum gününden rahatsız olup karşınızdaki insani bunaltmayın bence.

Sevgilimin kendisine kankiletto kankişşkooo diye hitap eden bir arkadaşı olsa o artık sevgilim olmaz herhalde. O ne biçim bir muhabbet allasen. Herkes kıskançlığını anladığı için kıskanma diye söylememiş demiş ama bence kıskançlık değil konu sahibinin meselesi. İrrite oluyor olabilir. Normal karsilanabilecek bir durum da konu sahibi aşırı tepki veriyor gibi bir durum yok ortada yani. Gayet sinir bozucu bir durum kızın çiğliği. Adam da kızılacak şey olduğunun farkında o yüzden yalan söylemiş.

Şimdi şöyle yap böyle yap diye yanlış yönlendirmek istemem herkesin hayat görüşü başka. Benim sevgilimin yanında kankitosko diyen bir kız olamaz mesela. Yalan konusunda da hassasım. En acı gerçeği en pembe yalana tercih ederim. Bunu da söylerim her zaman. Sevgilinin söylediği yalan ağır sonuçları olan bir yalan değil fakat neticede yalan mi yalan ama ilişki bitirecek boyutta bir yalan değil. Bir daha küçük ya da büyük farketmez yalan söylerse ilişkiye devam etmeyeceğin ve ne olursa olsun doğruyu söylemesi gerektigi konusunda net bir konuşma yap tepkisine göre karar verirsin

Sizi tanımıyorum neden açığınizi ariyayim açtığınız konunuzdan çıkan anlam bu ben yanlış anladım desem tamam diycem ama herkez aynı yorumu yapmış.
herkes aynı yorumu yapmadı. bence kendi kıskançlıktan çok çokk muzdarip herkes sizinle aynı yorumları yaptı. benim kıskandığım kızdığım hiçbir durum yok konuda da yazdığım gibi güven sorunum yok. sorduğum çok başkaydı kıskançlıkla derdi olanlar gelip aaaa sen kıskançsın bak cıkcıkcık bıktırmışsın adamı diyip gittiler ama anlayanlar da olduğu için sorun etmiyorum ben cevabımı aldm

aslında o ne gerek varsa demem kısmı sadece o arkadaş bir kız olduğu için değil erkek olsaydı ve bu kadar çıkarcı bencil biri olsaydı da üf ne gerek var ki sanane zaman arkadaşlık yaptı da onu hatırlıyorsun diye düşünürdüm içten içe. zaten bu kıza da düşüncem hep içimde. sevgilime ne gerek var demedim. ama haklısınız belki de o öyle hissetti sırf hoşlanmadığımı bildiği için

Ne gerek varsa mi??
İnsanlar değer verdikleri arkadaşlarının doğum günlerini kutlarlar. Kendileri ya da o arkadaşlarının sevgilileri hatta eşleri olsa bile.
Bunu dert etmek bence tam anlamıyla medeniyetsizliktir.
Çocuk yalan söylememiş, siz tavırlarınız ve triplerinizle onu yalan söylemeye zorlamissiniz.
Kavgadan kaçmak için gerçeği gizlemiş.
'dogum gününü kutladın mi?' nasıl bir soru? Kavga çıkartma sorusu. Cevabından rahatsız olma sorusu.
Bence iyi yapmış, hak etmissiniz

hayır görüşmeme sebepleri zaten başka şehirlerde olmaları görüşseler ne diyebilirimherkes şey sandı galiba sevmiyorum o kızı diye sürekli bunun kavgasını yaptığımı falan. ben kızla görüşmek istemeyince zaten anlıyor hoşlanmadığımı sen sevmiyosun galiba ayşeyi dediğinde de evet pek hoşlanmadım tavırları hiç bana göre değil anlaşamam görüşsem dedim bu kadardı. kendisi bunun üzerine görüşmeyi falan bırakmadı ben de hiç sorun etmedim artık başka şehirlerde diye görüşmüyorlar sadece doğum günü kutlanıyor ona da tamam. sadece benden gerçeği gizlemisini buraya yazdım ama anlaşılmyor nedense insanlar okuduğuna değil kafasındakine doğru hükmetmeye karar vermiş. orda kıskanan darlayan biri değilim dememe rağmen hayır öylesin diyen bile var sanki tanıyor beni. neyse size teşekkür ederim

Tepkinizi bilemediği ve kıskanacağınızı bildiği için söylememiş olabilir. Sonra da bir şekilde ortaya çıkabilir düşüncesiyle kutladım demiştir.

bence siz kendinizi sorgulamayın, erkeklerin geneli böyle hayatı yalan dolan, neden yalan söylüyorsun diye sorsanız , senden ötürü diyecek tepkinden dolayı falan diyecektir, en ufak birşey de bilene yalana başvuruyorlar ne yazıkki

yani çok üsteliyorsanız bu durumdan çok rahatsız oldugunuzu belli ettiyseniz. kıskandığınızı dusunmustur ve böyle saçma seylere baş vurmuştr..

hayır görüşmeme sebepleri zaten başka şehirlerde olmaları ve erkek
gerçekten okuyup
gerçekten okuyup anlayan birkaç kişiden birisiniz ve ennn iyisisiniz. ne kadar güzel anlatmışsınız.
evet aslında burda bana kıskanç diyen herkesin başına gelse benden çok daha ağır tepkiler vereceği o kızla hiç görüştürmeyeceği bi durum ama burda rahat konuşuyorlar.
sevgilim ya aşkım biliyorum tuhaf da bu kızın da yapısı böyle yani herkese böyle ben de çok samimi olmuyorum zaten sen canını sıkma dedikten sonra ne diyebilirim ki.
görüşmese evet işime gelir evet sevinirim çünkü birlikte görüştüğümüzde bile utanmasa benden yakın olacak sevgilime konuşma olarak.
söyledikleriniz doğru tamamen yani ama ben de yapım gereği biraz böyleyim kısıtlanmaktan nefret ettiğim için kısıtlamak da istemem. yani bir de çevresi benden önce olduğu için hayatına girip üf bunlar ne ya ben çıkıyorum da diyemiyor insan. ama biz tanıştığımızda 17 18dik biraz büyüdükçe zaten o da anlıyor benim sevmediğim arkadaşlarında bir haller olduğunu.
evet hep söylüyorum hiçbir şey hiçkimse aramızı yalan kadar bozamaz diye. ama bi hata yaptı işte anlık pişman da oldu saklamama da gerek yoktu ama ne biliyim dedi işte. dediğiniz gibi bunu tekrar konuşacağım. derdim kıskançlık değildi size çokk teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…