Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay günler birbirimize çok yakın
Toplu çocuk yapma ayı ilan ediyorum
Atış serbest
Hadi bakalım inşallah hepimiz tutturıruz bu sefer

Ay günler birbirimize çok yakın
Toplu çocuk yapma ayı ilan ediyorum
Atış serbest
Hadi bakalım inşallah hepimiz tutturıruz bu sefer
He ya haydi kuzular atış serbest vallah yapısın heriflere inşallah müjdemizi alırız bunay hepimiz

Hamile olmam mumkun degil ki canim bnm iste olmuyorum.cok garip valla rahim darligi ve sekil anomalisinden oldum
Kuzenim de ameliyat oldu rahim de çökme vardı ve kanallarda yapısıklık vardı 3 ay sonra da hamile kaldı darısı sana inşallah cnm

Kuzenim de ameliyat oldu rahim de çökme vardı ve kanallarda yapısıklık vardı 3 ay sonra da hamile kaldı darısı sana inşallah cnm
bende transfer oldum pazartesi günü kan testim var ama adet günüm bu cuma günü adet ağrılarım başladı çok kötü neler çektim şimdi adet olucamm ..

bende transfer oldum pazartesi günü kan testim var ama adet günüm bu cuma günü adet ağrılarım başladı çok kötü neler çektim şimdi adet olucamm ..
Sakin kotuyu düşünüp cekme canim evrene en guzel mesajlari ver olacak neden olmasin sebep yok olmamasi icin de Allah ol derse olur sakin kotu dusunme dualarim seninle

InsAllah canim umut hep var ama yeni bir hamile haberi alinca hoop tum moralim bozuluyor inan bana tum ark. Iletisimimi kestim bâna sen tüp bebek yaptir falan diyorlardi hepsinin de cocugu var ve bana doktormuslar gibi davrandiklari icin hepsini sil engelle yaptim cok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…