Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ameliyat oldum rahimdencanim darlik ve sekilden iste 8 ocak da ama adetden sonra gidecem kontroledaha adet olmadim snra hormon tedavisine başlıcam
Hayırlısı olsun inşallah bayağı büyük ameliyatlar atlatmışsın bundan sonrası daha kolay Allah kolaylık versin

bende transfer oldum pazartesi günü kan testim var ama adet günüm bu cuma günü adet ağrılarım başladı çok kötü neler çektim şimdi adet olucamm ..
Dualarım seninle inşallah cnm bu sefer olur Allah’ın izniyle inşallah müjdeli haberi alırız

Güzel canım insanın memeleketi gibisi yok asla senin memleket Nere cnm
Ben istanbul doğma büyüme ama aslen konyalıyım çok gitmiyoruz uzun zaman olmuştur ..
İnsanımız kalmayınca memleketin bir anlamı yok gibi .. Tabiki kokusu , tadı farklı orada yediğim içtiğim şeyleri unutamıyorum ..

Sizin neyiniz var geçmiş olsun rabbim sizede nasip etsin isteyen herkese nasip olsun inşAllah
Amin kuzum cok teşekkür ederim hepimize inşallah .. bende 2 seneye yakındır bebek olmuyor bir tüpte kapalı çıktı eşim de ameliyat oldu varikosel den (bebeğe engel değildi ama oldu yine de ) 6 ay önce kimyasal gebelik geçirdim bide .. beklemedeyiz bakalım

Benim ablam ,amcamlar hepsi ist da ikamet ediyor ama sevemedim ben ya cok kalabalık herseyi cok zor ya küçük şehirler daha yasanılır Memleket güzel ama akraba olmasa anlamı kalmıyor doğru cnm Bizde en doğudayız İşte

Brnim eşimede test yapıldı ileri hareket düsük cıktı sigara iciyor eşim sizin kaçtı değerler

Evet hangi semtteler belki bize yakındırlar ben avrupa yakası avcılar

Eklentiler

• 5E557710-3FA1-42B0-AD95-7C64EDBA1C5F.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 08845518-0EF4-4793-BAF5-096D880E2CC4.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 21
  • 6DAFB4B6-F8E7-44F9-8054-0EDD90BC0E97.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 19
  • BAE40706-77A2-4780-8277-8B03A3882A27.jpeg
    103,1 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…