Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah hepınıze tez zamanda tombul tombul bebısler nasıp etsın. Ben acısını cok ıyı bılırım 5sene agladım olsun dıye. Ne zaman olmayacagını kabul ettım ozaman yolladı allah mucızemı. Herkesın acıyarak uzulerek bakması ne demek bılırım. Hava ata ata 2aylık hamıle kadının pantolonlarım sıkmaya baslafı hamıle pantolonu aldım deyıp ballandıra ballandıra anlatmasının ne hıssettırdıgını cok ıyı bılırım. Sen senelerdır evlısındır fakat x kısısı evlendıgı gece hamıle kalmıstır. Asla kıskanclık degıl ama kımse anlamaz kıskanıyor derler. Icınız yanar yanar yanar. Allah kımseyı evlatla, hasretıyle sınamasın ınsallah

Amin canım amin ne güzel yazmışsın düşenin halinden düşen anlar kesinlikle .. biz napsak ne desek boş oluyor bir yerde allah ne zaman nasip ederse o zaman olucak tabiki de ama insanın zoruna gidiyor ya birine hayırlı olsun bile dediğinde hop hemen dorosooo bosono demiyolar mı

Benim de en nefret ettiğim şey o ya kime hayırlı olsun desen hop hemen darısı basına diyorlar Off işin zor cnm allah sabır versin benim de görümce doğurdu sıra elti de
İnşallah rabbim nasip edecektir cnm allah çabanızı boşa çıkarmasın

amiin önce biz içi yananların sonra tüm isteyenlerin inşallah

Of of kuzenim 1 senelk evli yeni dogum yaptı diger kuzenim 2.ye hamile diger kuzenimn var da büyüdü bile arkadaslarmdan hic bahsetmiyorum bile bende 2. Seneye yaklastm olmuyor pko var ve tam hsg icn doktora gidecektm Corona çıktı gitmedim bir ay daha falan bekliyorm sonra gidicem belki de tuplerim tıkalı hic bilmiyorum sanırım belirtisi de yok

hepimizin hayatın da var öyle doğuran büyüten hamile olan seni çok iyi anlıyorum cnm biran önce doktora git geçen arkadaşım hsg ye girdi özel hastane de şükür tüpleri acıkmış sende biran önce gir cnm inş bir döküntü yoktur
Zaten çevre doğurganlığı insanı üzüyor bunaltıyor

Özel hastane de fiyatı ne kadar acaba canım pek durumumz yok fiyat ogrenip ayarlamadan gidemem de ondan merak ediyorum

Özel hastane de fiyatı ne kadar acaba canım pek durumumz yok fiyat ogrenip ayarlamadan gidemem de ondan merak ediyorum
Arkadaş 1.500 e çektirmiş cnm genelde fiyat 1000 ve üstü oluyor ama anestezi verildiği için o daha iyi oluyor aslında .. devlet parasız ama baya zaman veriyor sana bide en az 1 yıllık korunmamış olman gerekiyor

Arkadaş 1.500 e çektirmiş cnm genelde fiyat 1000 ve üstü oluyor ama anestezi verildiği için o daha iyi oluyor aslında .. devlet parasız ama baya zaman veriyor sana bide en az 1 yıllık korunmamış olman gerekiyor
Benim 2.senye yaklaştı zaten korunmaya li canm devlet e giderm ben baya pahalıymış ya

İnşallah şuan tuplerim de mi sorun acaba diyorm birde tüpler de de yoksa sorun hersey normalse ve yinede olmuyorsa ozamn ne düşüneceğim acaba
Sebepsiz yere cok bekleyen var cnm inş öyle olmaz seninki .. bizde de sorun yok ama eşim sürekli görevde diye denk gelmiyoruz yumurtlama dönemine .. sen yine de çektir cnm hem sorun olmayıp rahim filminden sonra cok gebe kalan var kanalları açıyor ya sıvı

Yaaa senin isinde zormus allahm yardim etsin ya bizim gibi anne olmak isteyip beklemek zormuş zaman gectikce daha da iyi anlıyorum rahim flm deki sıvı tüpleri mi acıyor onun gbi birsey okudum da galiba hafif tıkanıklıklar açıyor Muş

Evet oyleymis insallh ya sizinkide zormus allh hepimizin yardımcısı olsun

Evet cnm o an verdikleri sıvı tüpler açıksa dahi kanalları açıyor yani iyi geliyor Rahime cnm
rabbim isteyen herkese nasip etsin inşalalh cnm

Bence hemen yap bende bı düşükten sonra 9 ay hamile kalmadım son ay bosverdim ilişkiyi zevk için asla bebk için yapmadık bide gün aşiri değil 2 günde bir olduk (biraz eşimin sperm kalitesinden dolayı)2 günde daha kaliteli oluyolar .asla sitres yapma adet gecikmen olmayana kadar bebk diye bisy düşünme inşallah en yakın zamnda çift çizgiyi görürsün

Ayyyy merhaba konunuzu gördüm tam üzüldüm aynı ben diye düşünürken profilinize girdim bebeğiniz olmuş hatta durmuyor diye şikayetciydiniz tebessüm oluştu yüzümde Nolur bana da dua edin üçüncü aşılamamı oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…