Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tv de bebelerini birakip da baska adama kacan kadinlari goruyorum bi onlara bakıyorum bir de balik gibi cirpinan bize hayat adil degil derler ya dogru sanki
Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın cnm napcan işte insan oğlu nankör kimse elindekinin değerini bilmiyor maalesef kuzum

İnşallah tatlım inşallah evet gittik, rahim filmi çekilmedim ama diğer testler hep normal, eşimde sayı azlığı var ama olmasına engel değil denildi bend bu boşvermişlik neden yok valla her ay aynı duygular

Vallah kuzum Allah yardımcımız olsun başta ama gerçekten bıkıyor mu insan yoksa başka birşeyden mi zaman la bosveriyon Ve işte o zaman hayattan tad alıyon sanki

Aynen kimi duysam hamile. Bir arkadasim istemiyodu güya bebeği daha küçük diye hamile kaldı dün öğrendim. Bıraktım sorgulamayi artık bosverdim
Al bendende o kadar kime desem 2. Yaptı bende hala tık yk eltim beni bekliyordu . Baktı benim olmuyor oda başladı çalışmalara . Çok istiyoruz ondan galiba ....

Al bendende o kadar kime desem 2. Yaptı bende hala tık yk eltim beni bekliyordu . Baktı benim olmuyor oda başladı çalışmalara . Çok istiyoruz ondan galiba ....

Evet canım kafana takinca olmazmış bende olduğu zaman olsun diyorum da gel bir de içime sor bir kere korunmasız beraber olmuşlar sadece ve hamile kalmış . Biz planlıyoruz takipli testli vs yine yok

Evet canım kafana takinca olmazmış bende olduğu zaman olsun diyorum da gel bir de içime sor bir kere korunmasız beraber olmuşlar sadece ve hamile kalmış . Biz planlıyoruz takipli testli vs yine yok
Rabbim dinine imanına bağlı sağlıklı sıhhatli ahlaklı çocuklar versin inşallah bize geç olucak ama olsun napalım Buda bizim imtihanımız. O olanların imtihanı belki sonra başlıcak belkide başka şeyden yanadır rabbim acımızı dindirsin inşallah

Amin canım inşallah

Ne zaman görecem bende şu iki çizgiyi Yine adete yaklaşıyorum ve istemsizce içim doluyor az önce hamile olduğunu öğrenen bir bayan arkadaşın konusuna denk geldim o kadar mutlu oldum ki .. allahım sen bize de nasip eyle yarabbim bana ve isteyen herkese amin

Ben de senle aynı durumdayım. Hepimize dua ediyorum. Bugün regl oldum. Regl bitene kadar depresyon artık. sonra yeniden umutlari toplar sonra nasip degilse yine yikiliriz. insallah artik nasip olur da seviniriz.

Ben de senle aynı durumdayım. Hepimize dua ediyorum. Bugün regl oldum. Regl bitene kadar depresyon artık. sonra yeniden umutlari toplar sonra nasip degilse yine yikiliriz. insallah artik nasip olur da seviniriz.
Bende hep dua ediyorum ama sabır bitmeden gelse keşke nasip olsa bize de ne zormuş ya isteyipte anne olamamak oysa çevre de hamile olmayan kalmadı nerdeyse

Bir de gozume sokangiller var canim aaa denedik oluyor mu diye oldu diyengiller agzina kurekle vurasim gelengiller
Bende hep dua ediyorum ama sabır bitmeden gelse keşke nasip olsa bize de ne zormuş ya isteyipte anne olamamak oysa çevre de hamile olmayan kalmadı nerdeyse

Bir de gozume sokangiller var canim aaa denedik oluyor mu diye oldu diyengiller agzina kurekle vurasim gelengiller
Denedik oluyorum diyengiller en tuhafları .. kepçük ağızlılar İşte ya millet nasıl bu kadar rahat olabiliyor anlamıyorum arkadaş

Bu ruh halindeyim şuan. Etrafımdaki herkes hamile resmen. Benden 10 yaş küçükler 2.ye hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…