Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şaka gibi kabus gibi ama benimde öyle :KK43:
Herkes hamile 2 ay önce düğünü olanda hamile, lise, üni, iş arkadaşlarım akrabalar bazıları ikinciye hamile artık bende dayanamıyorum hamile Haberi almak istemiyorum rüyalarıma giriyor :KK43:

lQUOTE="Gizemm0, post: 62537719, member: 934759"]
Bak ben eve kuş aldım kitap aldım ne bilim uğraş buldum kendimce sende bişeyler dene kuzum Başka türlü olmuyor yoksa
[/QUOTE]
Ah kuzum bend boş durmuyorul el işleri ile uğraşıyorum sırf zman geçsin diye dışarı iş yapıyorum 🤭 ama yine oturduğum yerden aklımda birsürü şey var🙈 işe girsem farklı olucak belki diyorum ama onada eşimin rızası yok 😪 kafa dağıtmak nasıl olur diye konu açıcam yakında 🤭 ama galba yavaş yavaş benimd ümitlerim tükeniyor

Birbirimize dua edelim kızlar 👭
Bende çok üzülüyorum, tövbe Yarabbim bazen bunun bile çocuğu olmuş dediğim oluyor 🤦🏻‍♀️
Çok kızıyorum sonra kendime Allaha göre güçlük yok ol deyince Herşey oluyor diyorum sonra 🤲🏼
Demek daha zamanı var ama her ay aynı ümit her ay aynı üzüntü 😪
Gerçekten çok zormuş beklemesi ama napalm 😶
Rabbim ol demeden olmuyor işte, beklicez mecbur 😌
İnşallah Allahım en yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize🤲🏼

Denedik oluyorum diyengiller en tuhafları .. kepçük ağızlılar İşte ya millet nasıl bu kadar rahat olabiliyor anlamıyorum arkadaş 🤔🤔
Rahatliktan oluyor zaten onlarin canm bizim ozellikle benm stres sinir hat safhada bir de esimin yatili gelen ailesi var hic gitmiyorlar biri gidiyor biri geliyor o da bende ayri bir stres

Birbirimize dua edelim kızlar 👭
Bende çok üzülüyorum, tövbe Yarabbim bazen bunun bile çocuğu olmuş dediğim oluyor 🤦🏻‍♀️
Çok kızıyorum sonra kendime Allaha göre güçlük yok ol deyince Herşey oluyor diyorum sonra 🤲🏼
Demek daha zamanı var ama her ay aynı ümit her ay aynı üzüntü 😪
Gerçekten çok zormuş beklemesi ama napalm 😶
Rabbim ol demeden olmuyor işte, beklicez mecbur 😌
İnşallah Allahım en yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize🤲🏼
Amin cnm amin ama yine hüsrana uğradım suan yine olmadı off dertlendim yine ya ne zaman olacak arkadaş ne zaman 😪😪 sürekli dua ediyorum elden başka birsey de gelmiyor zaten 😞😞😞

Rahatliktan oluyor zaten onlarin canm bizim ozellikle benm stres sinir hat safhada bir de esimin yatili gelen ailesi var hic gitmiyorlar biri gidiyor biri geliyor o da bende ayri bir stres
Allah yardımcın olsun gerçekten işimiz zor ben streste yapmadım bu ay ama olmayınca da olmuyor demek ki nasip değil inşallah bir gün olur🤲🤲🤲

Kadın doğumcuya göründün mü hiç canım. Belki basit bi sıkıntıdan dolayı olmuyordur hikayeni bilmiyorum gerçi ama :olamaz:
Göründüm cnm bir tüp kapalı çıktı ama olur dendi bana vede bekliyoruz bakalım cnm dualarım bana ve isteyen herkese 🤲🤲

Amin cnm amin ama yine hüsrana uğradım suan yine olmadı off dertlendim yine ya ne zaman olacak arkadaş ne zaman 😪😪 sürekli dua ediyorum elden başka birsey de gelmiyor zaten 😞😞😞
Yavru bend rengl oldum bugün 3 gün 🤦🏻‍♀️
Çok üzüldüm ama yinede duanın gücüne inanalım inşallah bizd tadıcaz o duyguyu inşallah 🤲🏼

X