Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şaka gibi kabus gibi ama benimde öyle
Herkes hamile 2 ay önce düğünü olanda hamile, lise, üni, iş arkadaşlarım akrabalar bazıları ikinciye hamile artık bende dayanamıyorum hamile Haberi almak istemiyorum rüyalarıma giriyor

lQUOTE="Gizemm0, post: 62537719, member: 934759"]
Bak ben eve kuş aldım kitap aldım ne bilim uğraş buldum kendimce sende bişeyler dene kuzum Başka türlü olmuyor yoksa
[/QUOTE]
Ah kuzum bend boş durmuyorul el işleri ile uğraşıyorum sırf zman geçsin diye dışarı iş yapıyorum ama yine oturduğum yerden aklımda birsürü şey var işe girsem farklı olucak belki diyorum ama onada eşimin rızası yok kafa dağıtmak nasıl olur diye konu açıcam yakında ama galba yavaş yavaş benimd ümitlerim tükeniyor

Birbirimize dua edelim kızlar
Bende çok üzülüyorum, tövbe Yarabbim bazen bunun bile çocuğu olmuş dediğim oluyor
Çok kızıyorum sonra kendime Allaha göre güçlük yok ol deyince Herşey oluyor diyorum sonra
Demek daha zamanı var ama her ay aynı ümit her ay aynı üzüntü
Gerçekten çok zormuş beklemesi ama napalm
Rabbim ol demeden olmuyor işte, beklicez mecbur
İnşallah Allahım en yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

Denedik oluyorum diyengiller en tuhafları .. kepçük ağızlılar İşte ya millet nasıl bu kadar rahat olabiliyor anlamıyorum arkadaş
Rahatliktan oluyor zaten onlarin canm bizim ozellikle benm stres sinir hat safhada bir de esimin yatili gelen ailesi var hic gitmiyorlar biri gidiyor biri geliyor o da bende ayri bir stres

Amin cnm amin ama yine hüsrana uğradım suan yine olmadı off dertlendim yine ya ne zaman olacak arkadaş ne zaman sürekli dua ediyorum elden başka birsey de gelmiyor zaten

Rahatliktan oluyor zaten onlarin canm bizim ozellikle benm stres sinir hat safhada bir de esimin yatili gelen ailesi var hic gitmiyorlar biri gidiyor biri geliyor o da bende ayri bir stres
Allah yardımcın olsun gerçekten işimiz zor ben streste yapmadım bu ay ama olmayınca da olmuyor demek ki nasip değil inşallah bir gün olur

Kadın doğumcuya göründün mü hiç canım. Belki basit bi sıkıntıdan dolayı olmuyordur hikayeni bilmiyorum gerçi ama
Göründüm cnm bir tüp kapalı çıktı ama olur dendi bana vede bekliyoruz bakalım cnm dualarım bana ve isteyen herkese

Amin cnm amin ama yine hüsrana uğradım suan yine olmadı off dertlendim yine ya ne zaman olacak arkadaş ne zaman sürekli dua ediyorum elden başka birsey de gelmiyor zaten
Yavru bend rengl oldum bugün 3 gün
Çok üzüldüm ama yinede duanın gücüne inanalım inşallah bizd tadıcaz o duyguyu inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…