Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gizemm0

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.741
14.701
Ya herkes mi hamile olur arkadaş kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım rabbim nasip eyle hepimize Allah ım

Son düzenleme:
Ya canım ikimizde aynı durumdayız. Bizde bir buçuk senedir istiyoruz ve benimde geçen ay kimyasalım oldu işte . Yani herkesin vücudu farklı kimisi ilk geceden hamile kalıyor kimiside seneler sonra bizimde sabrımızı bu şekilde sınıyor Rabbim. Evet hamilelik haberlerini duyunca bende neden benim olmuyor diye düşünüyorum ama ne yapayım elimden geleni zaten yaptım gerisi beni aşar.
Spor aleti aldım ev'e spor'a vercem kendimi, pasta tarifleri deniyorum yeni yemekler deniyorum zamanı geçiriyorum bir şekilde..

Her kışın bir baharı var canım benim isyan etme dua et allah seni bu şekilde imtihan ediyordur belkide

O kadar haklısın ki canım sanki beni anlatmış gibisin suan biraz doldum galiba yoksa böyle olması gerekiyorsa napabilirim ki geçen ay spor aletleri aldım eve duvara ayna ayarlicaktık eşim dedi ne istiyorsan yaptır ama hamilelik haberimi aldım ve sonra kimyasal olunca elim ayağım çekildi herseyden . Bugün de komşum geldi hamile bide kilo sorunu var hep stresli biri buna rağmen . Başka bir arkadaşın da hamilelik haberini aldım ve ağır oldu sanırım hepimize nasip olur inşallahh hayırlısıyla

siz hep bu tarz konular açıyorsunuz ben de her konunuza ben de sendenim diyorum.
boşverilmiyor işte çok iyi anlıyorum sizi.
milletin bebeği varken kime hamile kalmak istiyorum desem ikinciyi yaptı.
Zaten bebek için bu siteye takılıyorum millet birebir bizi anlatıyor herseye cevap var burda sorma ya İnan hamilelik Haberinden kusacam daha

Benimde dolduğum zamanlar oluyor bu çok normal ama uzatmamaya çalışmak lazım tatlım. Hamile kalabiliyoruz bak, eminim sağlıklı gebeliklerimizin haberini yakın zamanda alacağızz

Benimde dolduğum zamanlar oluyor bu çok normal ama uzatmamaya çalışmak lazım tatlım. Hamile kalabiliyoruz bak, eminim sağlıklı gebeliklerimizin haberini yakın zamanda alacağızz ❤
Yemin ederim gebelik olsun ilk işim kurban kestirmek .. o kadar doldum ya

Klomen kullandim catlatma ignemi oldum bugun 9.gunum bekliyorum bakalim hayırlısı...7.gunu test yaptm silik cizgiyi gordum ignenin etkisi die dusunuyorum. Bugun 9.gunum test yapmaya korkuyorimmmmm yapmicam

Ahhh ahhhh aynı durumdayım bende... iki Yıldır anne olamadım bende..

7 kişilik grubumuz var 3 ü hamile hepsi benden sonra evlendi ikisi bekar zaten en yakın arkadasım hamile liseden çoğu arkadasım hamile komşularım hamile .. herkes hamile çoğu tek ilişki veya ilk geceden olan hamilelikler isyan etmiyorum ama üzülmüyo da değilim

Klomen kullandim catlatma ignemi oldum bugun 9.gunum bekliyorum bakalim hayırlısı...7.gunu test yaptm silik cizgiyi gordum ignenin etkisi die dusunuyorum. Bugun 9.gunum test yapmaya korkuyorimmmmm yapmicam
Canım o iğnenin etkisi 12. Gündem sonra yani 13. Gün test yapabilirsin bnde de öyle oldu 12. Günde silik çizgi görmüştüm hemen doktora kostum ve negatif çıktı .. zor evet çok iyi anlıyorum seni ama beklemede kal inşallah olucaktır

Bu dertten muzdarip o kadar bayan var ki .. hamilelik bazılarında çok kolay oluyor bazılarında olmuyo bi türlü geç oluyo .. inşallah nasip olucak biran önce

Bu dertten muzdarip o kadar bayan var ki .. hamilelik bazılarında çok kolay oluyor bazılarında olmuyo bi türlü geç oluyo .. inşallah nasip olucak biran önce
Evet maalesef.. hatta konu açacaktım bende bugun .. haberlerde izledim sevgilisiyle kadın çocuğunu döverek öldürmüş ve tandıra atmış elleri ayakları bağlı şekilde.. diyorum Allahım sen böyle insanlara KESK’e çocuk vermesen.. bata son 5 kaldı bakalım bekliyorum geçen ay çatlatma iğnesi oldum olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…