Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evt hormon.ilaçları beni mahvetti gören hamile sanıyor ogrencilr hocamiz hamilemi diye soruyoalrmis diger ogrtmnlere

Bende bir değişiklik yok şimdilik ama yan etkilerinde yazıyor kilo aldirabilir diye aldırmadan önce tedbirini almak lazım. Benim vücudum sağolsun çok müsaittir kilo almaya

diyorim kotu niyetli deiglimdiyor aklina geleni dilinde hemebsoyler oyle huyuvar meraklaniyor doktora da gidiyoz ruyamda gordum vsvsv diye başlıyor beni o daha çok geriyor
Kıyamam size ya cok istiyor demek ki bazı eşler oyle burda bi ara bi kadın yazmıştı doktorun verdiği folikasiti eşi de içiyormuş faydası olur diye bazı kocalar cok haycanlı

Kıyamam size ya cok istiyor demek ki bazı eşler oyle burda bi ara bi kadın yazmıştı doktorun verdiği folikasiti eşi de içiyormuş faydası olur diye bazı kocalar cok haycanlı
Aynen bneikide herislikide keciboynuzu götürüyor

Olmuyor olmuyor resmen olmuyor yine dertlendim bea 2 sene 2 ay oluyor evleneli çocuk isteyeli de 1 buçuk seneyi aştı ama gelmiyor meleğim gel ama artık ya gel be kuzum

Olmuyor olmuyor resmen olmuyor yine dertlendim bea 2 sene 2 ay oluyor evleneli çocuk isteyeli de 1 buçuk seneyi aştı ama gelmiyor meleğim gel ama artık ya gel be kuzum

Bana da 2 sene olacak yakında zaman nasıl geçti anlamadım dün çatlatma iğnesi oldum bakalım değerlendirip beklicem. Sen tekrar bir doktora görünsen mi canım klomen kullanmışmıydın?

Bana da 2 sene olacak yakında zaman nasıl geçti anlamadım dün çatlatma iğnesi oldum bakalım değerlendirip beklicem. Sen tekrar bir doktora görünsen mi canım klomen kullanmışmıydın?
Her zaman dua ediyorum hepimize canım benim inşallah işe yarar bide kuru incir ye yumurtaya çok iyi geliyormuş dualarım seninle kuzum Maalesef öyle imkanı Mısırlı bir yerdeyim ki doktor da yok ki olsa da denk gelemeyebiliyoruz eşimle sürekli göreve gidiyor Allah tan tayin dönemimiz az kaldı .. Allah a bıraktım cnm bakalım

Soğan kürü yaptım ama incir kürüne cesaret edemiyorum canım prolaktini yükseltiyormuş benim daha önce yükselmişti bir de tayininiz olunca araştırırsın Allahtan hayırlısı kuzu

Soğan kürü yaptım ama incir kürüne cesaret edemiyorum canım prolaktini yükseltiyormuş benim daha önce yükselmişti bir de tayininiz olunca araştırırsın Allahtan hayırlısı kuzu
İyi bakalım cnm hayırlısı olur inşallahhh umarım güzel haberini alırım bu ay

Canım abur cubur fılan yeme dogal organık beslen dr gıttın mı bı engel var mı duzenlı adet oluyorsan hamıle kalırsın tupler fılan kapalı olabılır. Folık asıt ıc kan degerlerına baktır eger kandegerlerın dusukse vucud hazır degıldır. Bır de takıp etme unut oldugunu ınsallah kalırsın eger yasın kucukse takma bol bol uyu

Cok teşekkür ederim cnm güzel yorumun için değerler hepsi normal sadece bir tüp kapalı doğal beslenmeye çalışıyorum ama bu devirde o kadar engeleyici etkenler var ki ..umarım nasip olur ya

Ayni duygulari paylasiyorum.senle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…